In memoriam: Wim de Zwart

HBC Voetbal

Op vrijdag 20 november bereikte ons het droeve bericht dat Wim tijdens een mountainbike-rit door de duinen van Schoorl in gezelschap van zijn dochter en schoonzoon aan een hartstilstand is overleden. Dit verwacht je zeker niet van een op-en-top sportman.

Wim heeft een zeer succesvolle voetbalcarrière gehad binnen HBC, na het doorlopen van de jeugd heeft Wim het eerste elftal bereikt en is 372 keer voor ons eerste uitgekomen. Na een aantal jaren nog in het derde gevoetbald te hebben, heeft Wim nog jaren gevoetbald in het veteranenteam. Wim was op en naast het veld een voorbeeld voor velen. Het is ook niet voor te stellen dat je ruzie met hem zou kunnen krijgen.

Ik mag me gelukkig prijzen dat ik ook nog met Wim in het eerste heb gevoetbald. Helaas moeten wij nu afscheid van Wim nemen. Namens het bestuur en de leden wens ik Lonneke en kinderen, Wil, Ralph, Daniëlle en kinderen en de rest van de familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen.

Namens bestuur HBC Voetbal,

Rob Roomeijer

HBC Voetbal