Trainingsschema gedeeltelijke lock-down periode

Voor dit schema geldt ook het COVID-19 protocol van HBC Voetbal. Neem tijdens de trainingen, maar ook tijdens wedstrijden, geen waardevolle spullen mee. Het bestuur van HBC is niet verantwoordelijk voor vermiste en/of gestolen spullen. Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC.

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg. Het bestuur heeft besloten dat alle trainingen maximaal een uur duren. Voor komende week zijn de volgende trainingen vastgesteld:

Dinsdag 24 november 2020:
18:00 – 19:00 uur: JO12-3 op veld 1KGA. Trainer: Kel Koenen
18:00 – 19:00 uur: JO12-2 op veld 1KGB. Trainers: Richard Pilon en Duncan Bloem
18:00 – 19:00 uur: JO9-1 op veld 5KGB. Trainer: Jari Driessen
18:00 – 18:50 uur: JO10-1 op veld 5KGA. Trainer: Matthijs van der Pol
18:00 – 19:00 uur: JO11-1, JO11-2 en JO11-3 op veld 3. Trainers: Lars Baan, John Goossens en Nick den Breejen.

19:00 – 20:00 uur: JO14-3 op veld 1KGA. Trainer: Kel Koenen
19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 1KGB. Trainer: Iwan Biesot
19:00 – 20:00 uur: Zaterdag MO17-1 – JO16-1 op veld 2
19:00 – 20:00 uur: JO15-3 op veld 3A. Trainer: Mike de Bruin
19:00 – 20:00 uur: JO14-1 op veld 3B. Trainer: Eduard Beek
19:00 – 20:00 uur: MO15-1 op veld 5KGA. Trainer: Peter Giesbergen
19:00 – 20:00 uur: Zaterdag JO17-3 op veld 5KGB. Trainer: Lisa Huijsmans

20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren selectie 1 op veld 1KG. Trainers: Jasper Ketting c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren selectie 2 op veld 5KGB. Trainers: Steef van Loon c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag Vrouwen 1 op veld 5KGA. Trainers: Peter Giesbergen c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag JO19-1 op veld 2B. Trainer: Otto Berendregt
20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren 3 op veld 3A. Trainers: Patrick Hart c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren 4 op veld 3B. Trainers: Tim Bulters c.s.

Woensdag 25 november 2020:
15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2015 op veld 5KGB. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.

16:00 – 16:50 uur: Mini’s geboren in 2014 op veld 5KGB. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.
16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 1KG. Trainers: Sam Willemse, Niels Fijen, Mees van Nouhuys, Hidde Kuiper, Ayhan Kolemenoglu en Jasper Tanner

17:00 – 17:50 uur: MO9-1, JO9-2 en JO9-3 op veld 1KG. Trainers: Clement Koster, Mees van Nouhuys, Hidde Kuiper, Ayhan Kolemenoglu en Jasper Tanner
17:00 – 18:00 uur: JO11-4 op veld 5KGA. Trainer: Sam Willemse
17:00 – 18:00 uur: JO11-5 op veld 5KGB. Trainer: Piet-Hein Schröder

18:00 – 18:50 uur: JO10-1, JO10-2, JO10-3 en JO10-4 op veld 1KG. Trainers: Matthijs van der Pol, Ab el Harchaoui, Robert Zandstra, Hidde Kuiper en Jasper Tanner
18:00 – 19:00 uur: JO12-1 op veld 3A. Trainer: Sebastian Passchier

18:15 – 19:15 uur: MO13-1 op veld 5KGA. Trainer: Erik Bol
18:15 – 19:15 uur: Zaterdag JO17-2 op veld 5KGB. Trainers: Erwin Bijleveld en Marcel Maas

19:00 – 20:00 uur: JO13-2 op veld 1KGA. Trainers: Maël Puite en Jeremy Beusenkamp
G1 trainen niet
19:00 – 20:00 uur: JO13-1 op veld 1KGB. Trainer: Kurt van Katwijk
19:00 – 20:00 uur: Zaterdag MO19-1 op veld 3B. Trainer: Walter Salburg en Roel Schenkels

19:30 – 20:30 uur: JO15-1 op veld 5KGA. Trainer: Erik Bol
19:30 – 20:30 uur: JO15-2 op veld 5KGB. Trainer: Eric van Bergen

20:00 – 21:00 uur: Scheidsrechters op veld 4. Trainer: Arthur Stricker
20:00 – 21:00 uur: Zondag JO17-1 op veld 3A. Trainer: Bart Soomer
20:00 – 21:00 uur: Zaterdag JO17-1 op veld 3B. Trainer: Adem Caliskan

20:15 – 21:15 uur: Zaterdag JO19-3 op veld 1KGA. Trainer: Job Prins
20:15 – 21:15 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 1KGB. Trainer: Mark Compier en Steve Tanner

20:30 – 21:30 uur: Zaterdag Heren 3 op veld 5KG. Trainers: Hugo Baan c.s.

Donderdag 26 november 2020:
17:00 – 17:50 uur: JO9-1 op veld 5KGA. Trainer: Jari Driessen

18:00 – 19:00 uur: JO11-1, JO11-2 en JO11-3 op veld 1KG. Trainers: Lars Baan, John Goossens en Nick den Breejen
18:00 – 19:00 uur: JO14-3 op veld 3A. Trainer: Chris Hogenbirk
18:00 – 19:00 uur: Zaterdag MO17-1 op veld 5KGA. Trainer: Jari Driessen
18:00 – 19:00 uur: JO12-2 en JO12-3 op veld 5KGB. Trainers: Richard Pilon, Duncan Bloem en Tobin Vroom
18:00 – 19:00 uur: JO16-1 op veld 3B. Trainer: Jesse Assendelft

19:00 – 20:00 uur: MO15-1 op veld 1KGA. Trainer: Peter Giesbergen
19:00 – 20:00 uur: JO15-3 op veld 1KGB. Trainer: Mike de Bruin
19:00 – 20:00 uur: Zaterdag JO17-3 op veld 3A. Trainer: Lisa Huijsmans
19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 4A. Trainer: Iwan Biesot
19:00 – 20:00 uur: JO14-1 op veld 4B. Trainer: Eduard Beek
19:00 – 20:00 uur: Zondag JO19-1 op veld 5KGA. Trainer: Otto Berendregt
19:00 – 20:00 uur: Zondag JO17-1 op veld 5KGB. Trainer: Bart Soomer

20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren selectie 1 op veld 1KG. Trainers: Jasper Ketting c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag Vrouwen 1 op veld 5KGA. Trainers: Peter Giesbergen c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren selectie 2 op veld 5KGB. Trainers: Steef van Loon c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zondag Heren 3 op veld 3A. Trainers: Patrick Hart c.s.
20:00 – 21:00 uur: Zaterdag Heren 35+ op veld 3B. Trainers: Norman Lindeman c.s.
Zaterdag Heren 1 trainen niet
Zaterdag Heren 2, Zaterdag Heren 45+ 1 en Zondag Heren 5 trainen niet

Vrijdag 27 november 2020:
16:00 – 16:50 uur: JO9-3 op veld 1KGA. Trainer: Clement Koster
16:00 – 16:50 uur: MO9-1 op veld 1KGB. Trainer: Ouder
16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 5KG. Trainers: Sam Willemse, Niels Fijen, Finn Leidekkers, Ayhan Kolemenoglu en Jasper Tanner
Walking football trainen niet

17:00 – 17:50 uur: JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO11-4 en JO11-5 op veld 1KG. Trainers: Ab el Harchaoui, Buran, Robert Zandstra, Sam Willemse, Senne de Bruijn, Ayhan Kolemenoglu en Jasper Tanner
17:00 – 17:50 uur: JO9-2 op veld 3A. Trainers: Bas Schoonhoven en Maarten Paulus
17:00 – 18:00 uur: JO9-1, JO10-1, JO11-1 en JO12-1 Techniektraining op veld 5KG. Trainers: Jari Driessen, Matthijs van der Pol, Lars Baan, Sebastian Passchier en Rob Oskam

18:00 – 19:00 uur: JO13-1 op veld 1KGB. Trainer: Kurt van Katwijk
18:00 – 19:00 uur: MO13-1 op veld 1KGA. Trainer: Erik Bol

19:00 – 20:00 uur: Keeperstraining Vr+M op veld 5KGB. Trainer: Peter Giesbergen

19:15 – 20:15 uur: JO15-1 op veld 1KGA. Trainer: Erik Bol

Zaterdag 28 november 2020:
Schema wordt later deze week bekend gemaakt.

Alle bovengenoemde tijden en velden kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Bestuur HBC Voetbal
@: jan.zwarter@svhbc.nl
Telefoon: 06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)