In memoriam: Arie van Bergen

Op maandag 8 februari overleed ons Erelid Arie van Bergen op 87-jarige leeftijd aan de gevolgen van corona. Arie heeft jarenlang als verdediger in ons eerste elftal gespeeld.

Na zijn actieve voetbal loopbaan werd hij leider van de toenmalige A-1. Later werd hij leider van ons eerste elftal, wat hij jaren heeft gedaan. Ook was hij samen met Jan Vogel leider van het derde elftal. Dit team ging later over in de 35+ en ook daarbij was Arie betrokken.

Vanwege zijn grote verdiensten voor de club kreeg hij in 1977 de zilveren speld van de KNVB en werd hij in 1982 benoemd tot Lid van Verdienste. In 1996 werd Arie Erelid van HBC Voetbal. Van de NKS kreeg hij in 2002 de gouden speld en in 2006 de gouden speld van de HBC Sportraad.

Arie werd in 1946 lid van HBC Voetbal en was daardoor al jaren het oudste lid van HBC Voetbal. We verliezen met hem een echt clubicoon.

Namens het bestuur wens ik Anneke, Edith, Eric en verdere familie en vrienden heel veel sterkte.

Rob Roomeijer

HBC Voetbal

HBC Voetbal