Veldenschema voor woensdag 3 februari 2021

Het bestuur heeft besloten dat alle trainingen maximaal een uur duren. De grasvelden zijn voor vandaag, woensdag 3 februari, afgelast. ALLE JEUGDTRAININGEN GAAN WEL DOOR. Elk team traint op het kunstgras en kan een kwart veld (soms zelfs een half veld) gebruiken.

Bij hele velden staat er alleen een veldnaam. Bij halve velden staat achter de veldnaam alleen een A of een B. Bij kwart velden staat achter de veldnaam AA, AB, BA of BB. Voor dit schema geldt ook het COVID-19 protocol van HBC-voetbal.

Neem tijdens de trainingen, maar ook tijdens wedstrijden, geen waardevolle spullen mee. Het bestuur van HBC is niet verantwoordelijk voor vermiste en/of gestolen spullen. Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC.

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen. De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg.

Voor deze woensdag zijn de volgende trainingen vastgesteld:

15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2015 op veld 5KGB. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.

16:00 – 16:50 uur: Mini’s geboren in 2014 op veld 5KGB. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.
16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 1KG. Trainers: Sam Willemse, Niels Fijen, Mees van Nouhuys, Hidde Kuiper, Ayhan Kolemenoglu, Jasper Tanner en Tobin Vroom.

17:00 – 17:50 uur: MO9-1, JO9-2 en JO9-3 op veld 1KG. Trainers: Clement Koster, Mees van Nouhuys, Hidde Kuiper, Ayhan Kolemenoglu, Jasper Tanner en Sam Kamp.
17:00 – 18:00 uur: JO11-4 op veld 5KGA. Trainer: Sam Willemse.
17:00 – 18:00 uur: JO11-5 op veld 5KGB. Trainer: Piet-Hein Schröder.

18:00 – 18:50 uur: JO10-1, JO10-2, JO10-3 en JO10-4 op veld 1KG. Trainers: Remko Heidema, Robert Zandstra, Hidde Kuiper, Jasper Tanner en Sam Kamp.
18:00 – 19:00 uur: JO12-1 op veld 5KGAA. Trainer: Sebastian Passchier.

18:15 – 19:15 uur: MO13-1 op veld 5KGAB. Trainer: Erik Bol.
18:15 – 19:15 uur: Zaterdag JO17-2 op veld 5KGB. Trainers: Erwin Bijleveld en Marcel Maas.

19:00 – 20:00 uur: JO13-2 op veld 1KGAA. Trainers: Maël Puite en Jeremy Beusenkamp.
G1 trainen niet.
19:00 – 20:00 uur: JO13-1 op veld 1KGB. Trainer: Kurt van Katwijk.
19:00 – 20:00 uur: Zaterdag MO19-1 op veld 1KGAB. Trainer: Walter Salburg en Roel Schenkels.

19:15 – 20:15 uur: JO15-1 op veld 5KGAB. Trainer: Erik Bol.
19:15 – 20:15 uur: JO15-2 op veld 5KGAA. Trainer: Eric van Bergen.
19:15 – 20:15 uur: Zaterdag JO19-3 op veld 5KGBA. Trainer: Job Prins.
19:15 – 20:15 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 5KGBB. Trainer: Mark Compier en Steve Tanner.

Zondag JO17-1 trainen niet.
Zaterdag JO17-1 trainen niet.
Scheidsrechters trainen niet.
Zaterdag Heren 3 trainen niet.

Alle bovengenoemde tijden en velden kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Bestuur HBC Voetbal
@: jan.zwarter@svhbc.nl