Trainingen gedurende de komende weken

De komende weken zijn er nogal wat bijzondere dagen:

Dinsdag 27 april (Koningsdag).
Dinsdag 4 mei (Dodenherdenking).
Woensdag 5 mei (Bevrijdingsdag).
Donderdag 13 mei (Hemelvaartsdag).
Maandag 24 mei (Tweede Pinksterdag).

Er is besloten dat er op de bovengenoemde dagen geen trainingen zijn. Daarnaast wordt er in de week van maandag 3 mei tot en met vrijdag 7 mei niet getraind door alle jeugdteams tot en met de JO19. Over de seniorentrainingen van donderdag 6 mei wordt later een beslissing genomen.

In de week van maandag 26 april tot en met vrijdag 30 april kan er, behalve op Koningsdag 27 april, wel worden getraind. Wij delen dan ook alle teams in, tenzij de trainers aangeven dat er niet wordt getraind.

Mocht er niet getraind worden, laat dat dan weten aan Peter van der Waart (pvdwaart@hotmail.com) en Jan Zwarter (jan.zwarter@svhbc.nl) en wel vóór zaterdag 24 april om 18:00 uur. Alle bovengenoemde data kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Bestuur HBC Voetbal
@: jan.zwarter@svhbc.nl
Telefoon: 06-11156507 (op werkdagen na 18:00 uur)