Hoe zit ’t met de Regiocup?

Op vragen van wedstrijdsecretaris Jan Zwarter aan de KNVB inzake de Regiocup voor de jeugd (die van de senioren is definitief geschrapt), ontving hij het volgende antwoord:

De KNVB heeft deze week met minister Van Ark (Sport) een gesprek over de versoepelingen in stap 3 van de openingsagenda. Onze inzet is om de groep van 27+ weer vrij te kunnen laten trainen en (lokale) jeugdwedstrijden tussen verenigingen onderling mogelijk te maken.

We realiseren ons dat het met de versoepelingen lastig gaat worden om de KNVB Regiocup voor de jeugd te organiseren zoals we dat het liefst zouden zien: in de periode mei/juni enkele wedstrijden per team spelen in kleine poules op basis van een regionale indeling. Maar het voetbalhart blijft kloppen, daarom willen we de KNVB Regiocup voor de jeugd nog niet definitief annuleren.

We bekijken op dit moment wat er nog mogelijk is, eventueel in afgeslankte vorm. Uiterlijk in de week van 23 mei nemen we een definitief besluit.