Teamindelingen seizoen 2021/2022

Hieronder staan de indelingen van de jeugdteams van komend seizoen. Bij vragen en/of opmerkingen over deze indeling is de coördinator van de jaarlaag altijd het eerste aanspreekpunt.

Coördinator Meisjes O19/O17/O15 – Peter Giesbergen

MO19-1 MO17-1 (ZO) MO15-1
Abouti, Nada el Bueno de Mesquita, Liav Amrouchi, Safae
Cavelaars, Meike Cetin, Ceylin Bezera Rocha, Jessica
Dammroff, Lisa
Genna, Dina Dommershuijzen, Ruby Graaf, Mare de
Genna, Mina Giesbergen, Joell Jansen, Amber
Groot, Jeska de Groot, Katie de Klinkenberg, Vinca
Jansen, Merel Jacobs, Lieke Lamouri, Hajar
Jong, Sara de Lamp, Babette Nersisyan, Mariam
Kaboré, Mila Lemmers, Stefanie Oas, Yasmina
Lucassen, Maria Rossi, Giovanna Uijl, Lieke
Matthijsse, Lena Neijts, Sanne Zamrani, Soumaya
Pijper, Maura
Ockeloen, Laura Pico, Fleur
Schenkels, Vonne Smits, Julia
Schreinders, Sidney Straaten, Hanna van
Verschoor, Ella
Verwaal, Joy

Coördinator Meisjes O13/O10 – Michel Wilhelm

MO13-1 MO13-2 MO10-1
Asser, Shira Abouti, Rana el Beke, Louise
Bada, Inaya Bent, Domenica van der Biesot, Milou
Bruin, Frederique de Gimes, Eefje Bloem, Evi
Davtyan, Louiza Goovaerts, Isa Bloem, Yfke
Fernandez, Eva Heijmans, Kee Kazius, Nahla
Hibbein, Bo Guusje van Roode Lammers, Samar-Eva
Jacobs, Janne Meij, Coco de Möllmann, Lévy
Jongh, Ninthe de Sijsenaar, Dominique Wiersma, Yinthe
Maas, Kim Veldt, Kaylee van der Wilhelm, Lara
Nap, Eveline
Nouhuys, Eliane van
Oudakker, Isabelle
Pijst, Senna

Coördinator JO8 – Marc van Bakel

JO8-1 JO8-2 JO8-3 JO8-4 JO8-5
Bakel, Xavi van Christe, Yoep Blaaij, Tijmen Beetstra, Djamilo Koeten, Fabian
Chowdhrie, Fahad Kuhlmann, Tijs Chebriniwet, Abby Bos, Rink Kordelaar, Kyano van
Hoek, Arnout van der Lange, Koen de Cremers, Sjoerd Bottelier, Noah
Koster, Jim Lindeman, Salvador Elkaddouri, Ishaac Looijen, Jaxson Veltman, Mees
Matloop, Andreas Rutten, Ruben van Elkaddouri, Yacoub Oerlemans, Boris Wezenaar, Luuk
Raamsdonk, Diederick van Schoch, Otto Hupsel, Finn Postma, Lucas Wu, Lucas chun
Ramjiawan, Jamie Vliet, Gijs van Rasterhoff, Stijn Rooijen, Timme van Wu, Tobias chun
Rustenburg, Pim Yaylali, Adam

Coördinator JO9 – Niels Fijen

JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO9-4 JO9-5
Allache, Haron Arjun-Sharma, Vyas Ebbink, Bruno Andel, Quirijn van Amrouchi, Faissal El
Bianchi, Emanul Balder, Obbe Kan, Evan Barmes, Jonhathan Bueno de Mesquita, Yair
Bralewski, Antoni Fijen, Sven Keijzerswaard, Detch van Gezgin, Devran Chukwuemeka, Ikem
Dijkstra, Jurre Goossens, Lucai Meuwissen, James Heijn, Wieger Ersoy, Mikail
Hoffman, Max Kok, Tom Mjahad, Mohammed Amin Hemmelder, Roef Mourik, Nelson Mamadou
Wal, Dylan van der Schoofs, Thiemo Schrijver, Teun Remmers, Nolan Slimane, Ayoub
Zaroili, Nasim Velzen, Boaz van Wilding, Alexander Steutel, Wolf Vries, Jack de
Zwolle, Jorn Visser, Noud
Zwart, Cesar

Coördinator JO10 – Ronald Vervoort

JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO10-4
Bada, Sophia Belamlih, Ayman Atten, Teun van Abbo, Mohammed
Bie, Loek de Ettes, Bram Bent, Sem van der Abdi, Mohammed
Hof, Coen van ’t Leito, Kayden Cardoso, Daniel Abdo, Sherwan
Hopstaken, Scott Paulus, Mees Kemper, Hugo Amron, Asrat
El Makhloufi, Soufian Schoe, Mick Koster, Jack Ben Hadi, Chahid
Raamsdonk, Luc van Schoonhoven, Daan Laet, Max-David de Diriye, Mahamedamin
Uijl, Stijn Teeuwen, Max Pluijm, Max van der Donmez, Kaan
Vervoort, Tije Vlaar, Arie Rozenberg, Lars Dwaalster, Luciano
Westerkamp, Deon Weijman, Liam Makhloufi, Yassine

Coördinator JO11 – Robert Zandstra

JO11-1 JO11-2 JO11-3
Al Amri, Montasser Beusekom, Dante van Abdo, Aryan
Alakhverdyan, Sarkis Beute, Jesse Bergh, James van der
Baaren, Jaï Erhotamis, Ali-Aras Gragt, Kees van der
Bijnsdorp, Sacha Fluiter, Lars de Gün, Taha
Elsaker, Hidde van den Harchaoui, Yassir el Kapitein, Timo
Heidema, Gijs Meuwissen, Hugo Orlowski, Liam
Klijn, Jesper Millenaar, Levi Roomeijer, Lars
Manakker, Jason van de Ruiter, Dico Schrijver, Jacob
Preijde, Cas Ruiter, Thimas Thomas, Lynn
Suverein, Hille Tesfamickael, Natnael Zandstra, Ruben
Zamrani, Oualid

Coördinator JO12 – Arjen Lindeman

JO12-1 JO12-2 JO12-3 JO12-4 JO12-5
Admiraal, Julian Akazzab, Adam Beijers, Kees Bicer, Rauf Cinkiz, Ozhan
Baan, Thijs Erenoglu, Yasin Boer, Freek de Kniese, Sieb El Buazrute, Adam
Boer, Nout de Eyob Kidanemariam, Nathnael Boer, Pepijn de Kniese, Wietse Gruter, Dylano
Bruijn, Finn de Goossens, Jenoah Ettes, Tom Koycu, Ozan Hensler, Maximilian
Elsaker, Thom van den Kok, Gijs Neeven, Finn Makhloufi, Younes El Jacobs, Pol
Guennoun, Nasreddine Kruger, Vico Nypels, Gijs Otto, Sep Kampen, Floris van
Haavekost, Thijmen Lindeman, Cruz Schaik, Thijs van Planting, Tim Njila, Lionel
Kaptein, David Pieterse, Koen Schröder, Hidde Tanrikulu, Kaan Pico, Jayson
Molendijk, Mex Staats, Mick Vlaar, Cees Teeuwen, Sem Ramrattan, Vineet
Noorlander, Finn Verbeek, Lars Wilhelm, Stijn Venter, Jayden Soekhan, Chiel
Veldmaat, Aneurin Zouwen, James van der Yuruk, Efe Zeggelaar, Jesse van Westenbroek, Ruben

Coördinator JO13/JO14/JO15 – Kel Koenen

JO13-1 JO13-2
Bakel, Dani van Bloem, Mees
Balci, Mert Dalen, Jelle van
Burlage, Seb Genna, Mohamed
Dijkhuizen, Oliver Hughes, Milan
Dorst, Tycho van Jonkheer, Gijs
Eknadissian, Loïc Kamp, Casper van der
Guchte, Bas van de Kuiper, Luuk
Hoffman, Jaap Meester, Simon
Lindeman, Zomer Mudde, Rogier
Mourik, Cheick Tim van Nuri, Ajmal
Pulatu, Sam Pilon, Isaac
Ruiter, Wesse Priesman, Philip
Uthayakumar, Devyan Rotte, Aaldrik de
Velden, Joris van der Venniker, Julian
Wassel, Haris

JO14-1 JO14-2
Bakel, Jari van Blom, Hugo
Balder, Siebe Brusman, Stan
Bonoo, Luna Davtyan, Hero
Bouzia, Damin Dollart, Jayden
Dalen, Siem van Haasteren, Dennis van
Dirie, Isaaq Hansma, Denzel
Jockin, Xander Ieperen, David van
Katwijk, Milan van Key, Maximilian
Ketting, Myla Kops, Ralph
Klugt, Teun van der Knijnenburg, Chris
Lopes, Neyton Kuip, Pelle van der
Oushoorn, Alex Lunenburg, Bo
Steenbergen, Maurits Mark, Florian van der
Weber, Imre Riekwel, David
Zaroili, Amin Roelofsen, Marek
Swaager, Jamie

JO15-1 JO15-2 JO15-3
Beek, Julius Biesot, Bart Al Alobaidy, Mohammed
Belt, Polle Biesot, Koen Azulay, Nadav
Broerse, Djairo Geels, Boaz Brinkman, Gijs
Bos, Noah Gerritsma, Mick Hogenbirk, Jesper
Celik, Aras Huijboom, Tycho Koenen, Thijs
Houliche, Soufiane Jansen, Sasha Koopman, Aviv
Jong, Tycho de Leeflang, Boy
Koelman, Spike Krul, Thijmen Raadt, Dave de
Laarschot, Ids van de Lukkien, Jay Radstake, Thijn
Makhloufi, Adam El Maljers, Hidde Schwartz, Kett
Rijs, Brett Mihaylov, Diego Shamme, Abdulrahman
Tolsma, Resa Nagtegaal, Tom Sharafbayani, Bamho
Wit, Lucas de Niccolai, Olaf Stomps, Lucas
Treinen, Thomas Venter, Teagan
Zandstra, Jesse Westenbroek, Lukas

Coördinator O16/O17 – David van der Geest

JO16-1 JO16-2
Bergen, Ties van Ajjouri, Haytam el
Bijnsdorp, Morris Amrouchi, Ayoub
Brakel, Julian Blankwater, Rens
Eknadissian, Ludo Bruin, Levi de
Kamp, Joris van der Dinis, Davi
Keken, Jits van Rossi, Pedro
Kokkelkoren, Mink Herweijer, Rijk
Lienen, Quinn van Kampen, Jesper van
Paping, Victor Koopman, Lars
Saliha, Tijme Kuenen, Tijn
Stiksma, Melle Millenaar, Noah
Vooges, Roderik Ndontoni, Joel
Weiden, Wessel van der Özdogan, Tufan
Poll, Sverre
Ree, Tijn van

JO17-1 (ZO) JO17-1 JO17-2
Brenninkmeijer, Hidde Aradas, Doganay Abels, Jullian
Bruijn, Senne de Bitter, Senna Biesot, Hugo
Bruin, Thijmen de Broertjes, Mees Bikari, Shadi
Burlage, Job Erich, Mees Dikkeboom, Boris
Fernandez, Mateo Ferrier, Jay-Lynn Frenay, Ivo
Ieperen, Silvester van El Harchaoui, Mohamed Geest, Jelle van der
Jockin, Rudo Hommes, Jilles Helmy, Manuel
Kaligis, Hugo Navaratnarajah, Levan Jacobs, Dylan
Kruijswijk, Emilio Rensman, Daniël Kalstrup, Asmund
Nouhuys, Mees van Schenk, Rolf Kutlu, Sulayman
Rood, Ferda Meer, Tobias van der
Steenbergen, Lucas Smithuis, Dante Riessen, Jorn van
Steenis, Oscar van Yarkoni, Daniël Rietdijk, Tijs
Weiden, Wessel van der Wijers, Ryuta Shah, Mahbub
Zwiebel, Merlijn Zorn, Stefan

Coördinator JO19 – Job Prins

JO19-1 (ZO) JO19-1 JO19-2
Abouti, Omar el Ahmedi, Lahip Abdulbake, Ahmed
Appels, Finn Bouharrat, Jawad Arp, Olivier
Asinga, Taffarel Bijleveld, Owen
Assaban, Naufal Davis, Max Dijk, Tyrone van
Bakridi, Rayvano Dolieslager, Zino Dungen, Max van den
Belleghem, Michel van Houliche, Yassine Gerritsma, Luke
Bruggen, Bas van Huijsmans, Roy Korf, Wessel
Cetin, Ahmet Kal, Guustaaf Kuiper, Hidde
Leijdekkers, Finn Kuipers, Sam
Ieperen, Michaël van Ligtenberg, Leandros Luyben, Sam
Jaunet, Tristan Maare, Mees van
Kitseroo, Pepijn Officier, Brent Maas, Sam
Maljers, Douwe Puite, Noah Oushoorn, Martijn
Meer, Jesse van der Simsek, Mevlut Overman, Tijmen
Moone, Marijn Veldt, Jaivy van der Vleeshouwers, Quint
Ouald Khaib, Karim
Tilleman, Job
Zwetsloot, Sam