Covid-19 protocol

Vanwege de heersende COVID-19 (Corona) pandemie gelden de volgende uitgangspunten voor het bezoek aan het sportpark van HBC.

 • Gebruik het gezonde verstand en doe geen dingen die anders ook niet mogen
 • Blijf thuis als je een van de volgende (ook milde!) symptomen hebt: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts
 • Blijf thuis als iemand in het huishouden koorts (vanaf 38° Celsius en hoger) en/of benauwdheidsklachten heeft. Als iedereen 24 uur geen klachten heeft, kan je weer sporten en naar buiten
 • Laat u testen als u klachten heeft
 • Blijf thuis als iemand in jouw huishouden positief getest is op het nieuwe coronavirus (COVID-19). Omdat u tot 14 dagen na het laatste contact met deze persoon nog ziek kunt worden, moet u thuisblijven tot 14 dagen na het laatste contact
 • Was regelmatig uw handen
 • Houd 1,5 meter (twee armlengtes) afstand van iedere andere persoon buiten jouw huishouden (uitzondering voor kinderen tot en met 12 jaar)
 • Hoest en nies in je ellenboog en gebruik papieren zakdoekjes
 • Daarnaast geldt het kabinetsbeleid en de algemene richtlijnen van het RIVM

Er zijn toezichthouders aanwezig op het HBC-Sportpark. De aanwijzingen van hen dienen opgevolgd te worden. Het niet opvolgen van deze aanwijzingen kan betekenen dat je de toegang tot het sportpark HBC kan worden ontzegd. Maak geen ruzie met hen, zij zijn aanwezig voor uw gezondheid!

Op wedstrijddagen:

 • Bezoekende clubs moeten uiterlijk op vrijdagmiddag een namenlijst mailen van alle personen die HBC Voetbal op zaterdag/zondag bezoeken. Niet op de lijst? Geen toegang! (Aanvulling per 17 november) – volledige tekst staat hier
 • Spelers kunnen worden geweigerd of naar huis worden gestuurd voor wedstrijden bij (vermoeden) van klachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, of koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak
 • Iedereen van 13 jaar en ouder dient 1,5 meter afstand tot elkaar te bewaren
 • Bij uitwedstrijden gelden de regels van de club waar men op bezoek gaat
 • Op het HBC-terrein is het niet toegestaan om geluidsdragers hoorbaar voor anderen aan te zetten
 • Het gezamenlijk gebruik van bidons of andere flessen is verboden in verband met besmettingsgevaar

Op trainingsdagen:

 • Spelers kunnen worden geweigerd of naar huis worden gestuurd voor wedstrijden bij (vermoeden) van klachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, of koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak
 • Iedereen van 13 jaar en ouder dient 1,5 meter afstand tot elkaar te bewaren
 • Op het HBC-terrein is het niet toegestaan om geluidsdragers hoorbaar voor anderen aan te zetten
 • Het gezamenlijk gebruik van bidons of andere flessen is verboden in verband met besmettingsgevaar

In gevallen waar dit protocol (nog) niet voorziet, beslist de toezichthouder, na overleg met het bestuur. Wij wensen u ondanks dit protocol veel plezier toe op Sportpark HBC.

Bestuur HBC Voetbal
17-11-2021