Trainings- en veldenschema aanpassing

Het reguliere trainings- en veldenschema staat op de website >> Programma >> Trainingstijden.

Woensdag 17 november 2021 speelt HBC MO19-1 een competitiewedstrijd uit bij SVIJ tegen SVIJ M019-2 om 19:15 uur. Hierdoor wijzigt het veld voor de training van de JO16-1 in veld 1KGA.

Neem tijdens de trainingen, maar ook tijdens wedstrijden, geen waardevolle spullen mee. Het bestuur van HBC is niet verantwoordelijk voor vermiste en/of gestolen spullen. Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC.

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen én om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg.

Woensdag 17 november
15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2016 op veld 5KG. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.

16:00 – 16:50 uur: Mini’s geboren in 2015 op veld 5KG. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.
16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 1KG. Trainers: Hidde, Joost, Erwin, Senna, Ben, Ricardo c.s.

17:00 – 17:50 uur: JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4 en JO9-5 op veld 1KG. Trainers: Sam, Niels, Senna c.s.
17:00 – 18:00 uur: JO12-3 op veld 5KGA. Trainer: Piet-Hein Schröder.
17:00 – 18:00 uur: JO12-5 op veld 5KGB. Trainer: Hidde Kuiper.

18:00 – 18:50 uur: MO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4 en JO12-4 op veld 1KG. Trainers: Hidde, Senna, Clement, Mohktar, Mink/Julian c.s.
18:00 – 19:00 uur: MO15-1 op veld 3A. Trainer: Saïd Amrouchi
18:00 – 19:00 uur: MO13-2 op veld 5KGB. Trainer: Omar el Abouti
18:00 – 19:15 uur: MO13-1 op veld 5KGA. Trainer: Erik Bol/Pieter de Jong

19:00 – 20:15 uur: G1 op veld 1KGB. Trainer: Leo Holdorp
19:00 – 20:15 uur: JO16-1 op veld 1KGA. Trainer: Eric van Bergen
19:00 – 20:30 uur: JO14-1 op veld 5KGB. Trainer: Kurt van Katwijk

19:15 – 20:30 uur: JO13-1 op veld 5KGA. Trainers: Erik Bol en Mike Opdam

19:15 uur: SVIJ MO19-2 – HBC MO19-1 (Competitiewedstrijd)

20:15 – 21:15 uur: Scheidsrechters op veld 4. Trainer: Arthur Stricker
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 1KGA. Trainer: Job Prins
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO19-2 op veld 1KGB. Trainers: Erwin Bijleveld en Marcel Maas

20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 3 op veld 5KGB. Trainer: Hugo Baan

Alle bovengenoemde tijden en velden kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

Jan Zwarter
Wedstrijdsecretaris a.i.