Procedure aanvraag oefenwedstrijden (senioren en jeugd)

Aanvraag oefenwedstrijden op de maandag tot en met vrijdag:

Trainers willen hun team graag oefenwedstrijden laten spelen. Maar door ons overvolle trainingsprogramma en doordat alle velden en kleedkamers bezet zijn, kunnen er in principe geen oefenwedstrijden door de weeks bij HBC gespeeld worden. Mocht het toch kunnen, dan is ondergetekende verantwoordelijk. Hierbij bijgestaan door Erik Bol.

• Eerst wordt er bij Jan Zwarter geïnformeerd of er een oefenwedstrijd bij HBC gespeeld kan worden en of er vanuit HBC mensen beschikbaar zijn om dit vanuit wedstrijddienst oogpunt te kunnen begeleiden.

• Jan Zwarter en Erik Bol overleggen samen of dit mogelijk is.

• Dan volgt er een terugkoppeling door Jan Zwarter naar de aanvrager of dat wel of niet mogelijk is, op welke data en welke aanvangstijd.

• Indien dit wel mogelijk is, liggen de voorgestelde data minimaal een week na aanvraag. Dit vanwege publicatie op de website en eventuele werkzaamheden voor het omzetten van trainingen en kleedkamers.

• Hou er rekening mee, dat oefenwedstrijden NIET op de kunstgrasvelden gespeeld worden.

• De aanvrager gaat op zoek naar een tegenstander en informeert hierna Jan Zwarter.

• Jan Zwarter bevestigt de aanvraag en publiceert deze op de website, met eventuele wijzigingen van de trainingstijden.

• Als de grasvelden zijn afgekeurd, dan gaat de oefenwedstrijd niet door.

Aanvragen kunnen ingediend worden via: jan.zwarter@svhbc.nl

Let op: Speel je een oefenwedstrijd uit geef dat dan tijdig door (datum, tegenstander, tijdstip – eventueel vervallen van training). Ook deze worden dan opgenomen in het programma zodat iedereen deze ziet. En zodat degenen die belast zijn met het trainingsschema op de hoogte zijn van eventuele vrijkomende ruimte en hierop kunnen anticiperen.

Aanvraag oefenwedstrijden op de zaterdag:

• Eerst wordt er bij Klaas Lukkien geïnformeerd of er een oefenwedstrijd bij HBC gespeeld kan worden en of er vanuit HBC mensen beschikbaar zijn om dit vanuit wedstrijddienst oogpunt te kunnen begeleiden.

• Klaas Lukkien bekijkt of dit mogelijk is.

• Dan volgt er een terugkoppeling door Klaas Lukkien naar de aanvrager of dat wel of niet mogelijk is, op welke data en welke aanvangstijd.

• Indien dit wel mogelijk is, liggen de voorgestelde data minimaal een week na aanvraag. Dit vanwege publicatie op de website en eventuele werkzaamheden voor het omzetten van velden en kleedkamers.

• Het wedstrijdsecretariaat bepaalt op welk veld er gespeeld wordt.

• De aanvrager gaat op zoek naar een tegenstander en informeert hierna Klaas Lukkien.

• Klaas Lukkien bevestigt de aanvraag en publiceert deze op de website.

Aanvragen kunnen ingediend worden via: wedstrijdsecretariszaterdag@svhbc.nl

Let op: Speel je een oefenwedstrijd uit geef dat dan tijdig door (datum, tegenstander, tijdstip – eventueel vervallen van training). Ook deze worden dan opgenomen in het programma zodat iedereen deze ziet.

Aanvraag oefenwedstrijden op de zondag:

• Eerst wordt er bij Jan Zwarter geïnformeerd of er een oefenwedstrijd bij HBC gespeeld kan worden en of er vanuit HBC mensen beschikbaar zijn om dit vanuit wedstrijddienst oogpunt te kunnen begeleiden.

• Jan Zwarter bekijkt of dit mogelijk is.

• Dan volgt er een terugkoppeling door Jan Zwarter naar de aanvrager of dat wel of niet mogelijk is, op welke data en welke aanvangstijd.

• Indien dit wel mogelijk is, liggen de voorgestelde data minimaal een week na aanvraag. Dit vanwege publicatie op de website en eventuele werkzaamheden voor het omzetten van velden en kleedkamers.

• Het wedstrijdsecretariaat bepaalt op welk veld er gespeeld wordt.

• De aanvrager gaat op zoek naar een tegenstander en informeert hierna Jan Zwarter.

• Jan Zwarter bevestigt de aanvraag en publiceert deze op de website.

Aanvragen kunnen ingediend worden via: jan.zwarter@svhbc.nl

Let op: Speel je een oefenwedstrijd uit geef dat dan tijdig door (datum, tegenstander, tijdstip – eventueel vervallen van training). Ook deze worden dan opgenomen in het programma zodat iedereen deze ziet.

Met vriendelijke groet,

Jan Zwarter
Wedstrijdsecretaris
9 september 2021