Teamindeling seizoen 2022-2023

Hieronder staan de indelingen van de jeugdteams voor komend seizoen en de trainingsdagen/-tijden (onder voorbehoud) – dit proces is met de grootste zorgvuldigheid gedaan en waar noodzakelijk in overleg met betrokkenen.

Mogelijke vragen en/of opmerkingen over deze indeling kunt u kwijt bij de coördinatoren van de betreffende jaarlaag. Alle reacties worden in eerste instantie verzameld en ontvangen in het begin van het nieuwe seizoen een antwoord.

Coördinator Meisjes O19/O17 – Peter Giesbergen

MO20-1 MO17-1
Bueno de Mesquita, Liav Agmed, Sidra
Cetin, Ceylin Bezera Rocha, Jessica
Dammroff, Lisa Erbas, Seniz
Dommershuijzen, Ruby Erhotamis, Tuana
Giesbergen, Joell Graaf, Mare de
Groot, Katie de Heeres, Anne
Jacobs, Lieke Hoffman, Sofie
Lamp, Babette Klinkenberg, Vinka
Lemmers, Stefanie Kooij, Rixt
Neijts, Sanne Lamouri, Hajar
Pico, Fleur Matiwas, Terestina
Pijper, Maura Nersisyan, Mariam
Smits, Julia Oas, Yasmina
Verschoor, Ella Oorbeek, Jennifer
Wintershoven, Sophie Uijl, Lieke
Visser, Demi
Trainingen: Zamrani, Soumaya
Di: 19.00 – 20.15 uur
Do: 19.00 – 20.15 uur Trainingen:
Vr: 19.00 – 20.15 uur Ma: 19.00 – 20.15 uur
Do: 19.00 – 20.15 uur

Coördinator Meisjes O15 – Erik Bol

MO15-1 MO15-2
Asser, Shira Abouti, Rana el
Bada, Inaya Baak, Lizz-Elize
Bruin, Frederique de Beek, Lily
Davtyan, Louiza Bent, Domenica van der
Fernandez, Eva Bos, Sarah
Hibbeln, Bo Burger, Wende
Iacono, Nicole El Razouki, Inaaya
Jacobs, Janne Gimes, Eefje
Jong, Ninthe de Goovaerts, Isa
Maas, Kim Heijmans, Kee
Nap, Eveline Hoolwerf, Abigail
Nouhuys, Eliane van Meijer, Elisa
Oudakker, Isabelle Rasch, Fenna
Pijst, Senna Roode, Guusje van
Vianello, Romy Sijsenaar, Dominique
Yemane Sahle, Kidisti Tuankotta, Shymara
Trainingen: Trainingen:
Ma: 18.15 – 19.30 uur Ma: 18.15 – 19.30 uur
Wo: 18.15 – 19.30 uur Wo: 18.15 – 19.30 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur

Coördinator Meisjes O11 – Michel Wilhelm

MO11-1
Beke, Louise
Biesot, Milou
Cakir, Esra
Gans, Daphna
Gomes, Julia
Lammers, Samar-Eva
Mollmann, Lévy
Schavemaker, Stella
Tiemersma, Esra
Wilhelm, Lara
Trainingen:
Wo: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 17.00 – 18.00 uur

Coördinator JO19 – Job Prins

JO19-1 JO19-2
Amini, Hoshang Aarab, Yasir
Aradas, Doganay Abels, Jullian
Assabban, Naufal Ahmedi, Lahip
Bakridi, Rayvano Davis, Max
Fernandez, Mateo Dikkeboom, Boris
Ieperen, Michaël van Frenay, Ivo
Kaligis, Hugo Geest, Jelle van der
Korf, Wessel Helmy, Manuel
Leeuwerink, Quentin Hommes, Jilles
Moone, Marijn Houliche, Yassine
Nouhuys, Mees van Kutlu, Sulayman
Rood, Ferda Leijdekkers, Finn
Weiden, Wessel van der Meer, Tobias van der
Wolbeek, Joep ter Reder, Maro
Zwiebel, Merlijn
Schenk, Rolf
Trainingen: Smithuis, Dante
Ma: 19.30 – 21.00 uur Veldt, Jaivy van der
Wo: 19.00 – 20.30 uur Yarkoni, Daniël
Training:
Wo: 20.15 – 21.30 uur

Coördinator JO17/JO16/JO15/JO14 – Kel Koenen

JO17-1 (ZO) JO17-1 (ZA) JO17-2
Bergen, Ties van Beek, Julius Amrouchi, Ayoub
Broerse, Djairo Belt, Polle Blankwater, Rens
Bruin, Thijmen de Bijnsdorp, Morris Bruin, Levi de
Burlage, Job Bitter, Senna Dinis, Davi
Ieperen, Silvester van Bos, Noah Gibateh, Collins
Jockin, Rudo Brakel, Julian Herweijer, Rijk
Kokkelkoren, Mink Celik, Aras Kalstrup, Asmund
Kruijswijk, Emilio Eknadissian, Ludo Kampen, Jesper van
Saliha, Tijme Houliche, Soufiane Kuenen, Tijn
Steenbergen, Lucas Koelman, Spike Laarschot, Ids van de
Steenis, Oscar van Makhloufi, Adam El Millenaar, Noah
Stiksma, Melle Navaratnarajah, Lavan Ndontoni, Joel
Voets, Mike Paping, Victor Rossi, Pedro
Vooges, Roderik Tolsma, Resa Shah, Mahbub
Weiden, Wessel van der Wit, Lucas de Sisgin, Hasan
Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Ma: 20.15 – 21.30 uur Ma: 20.15 – 21.30 uur Di: 19.00 – 20.15 uur
Wo: 19.00 – 20.15 uur Wo: 19.00 – 20.15 uur Do: 19.00 – 20.15 uur
Do: 19.00 – 20.30 uur
JO16-1 JO16-2
Biesot, Bart Al Alobaidy, Mohammed
Biesot, Koen Azulay, Nadav
Caliskan, Talha Brinkman, Gijs
Cicek, Kayra Fernhout, Mika
El Hilali, Anass Hogenbirk, Jesper
Geels, Boaz Koca, Berzan
Gerritsma, Mick Koenen, Thijs
Jansen, Sasha Koopman, Aviv
Jong, Tycho de Leeflang, Boy
Lukkien, Jay Planting, Mees
Mihaylov, Diego Raadt, Dave de
Nagtegaal, Tom Radstake, Thijn
Rijs, Brett Schwartz, Kett
Salhi, Amine Sharafbayani, Bamho
Zandstra, Jesse Stomps, Lucas
Venter, Teagan
Trainingen: Trainingen:
Ma: 20.15 – 21.30 uur Ma: 20.15 – 21.30 uur
Wo: 20.15 – 21.30 uur Wo: 20.15 – 21.30 uur
JO15-1 JO15-2
Bakel, Jari van Baaren, Joa
Balder, Siebe Blom, Hugo
Bouzia, Damin Davtyan, Hero
Dalen, Siem van Dollart, Jayden
El Attar, Jade Haasteren, Dennis van
Jockin, Xander Hansma, Denzel
Katwijk, Milan van Ieperen, David van
Ketting, Myla Knijnenburg, Chris
Klugt, Teun van der Kops, Ralph
Lindeman, Zomer Kuiper, Luuk
Olijerhoek, Ruben Lunenburg, Bo van
Oushoorn, Alex Mark, Florian van der
Steenbergen, Maurits Riekwel, David
Weber, Imre Swaager, Jamie
Zaroili, Amin Yahya Zain Abdeen, Mohamed
Trainingen: Trainingen:
Ma: 19.30 – 20.45 uur Ma: 19.00 – 20.00 uur
Wo: 19.30 – 20.45 uur Do: 19.00 – 20.00 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur
JO14-1 JO14-2 JO14-3
Abdilatif, Anas Bloem, Mees Jansonius, Stijn
Bakel, Dani van Burlage, Seb Kniese, Sieb
Dijkhuizen, Oliver Dalen, Jelle van Kniese, Wietse
Dorst, Tycho van Genna, Mohamed Koca, Rohjat
Eknadissian, Loïc Hughes, Milan Koekenbier, Tim
Guchte, Bas van de Jonkheer, Gijs Leek, Floris van der Leek
Hoffman, Jaap Kamp, Casper van der Mohamud, Idris
Kozlov, Igor Meester, Simon Mokonen, Bereket
Leeuwerink, Julius Mudde, Rogier Molen, Jaro van der
Mahrir, Omar Nuri, Ajmal Planting, Tim
Ruiter, Wesse Pilon, Isaac Reijden, Melvin van der
Salhi, Yasser Priesman, Philip Venter, Jayden
Velden, Joris van der Rotte, Aaldrik de Visser, Mikai
Zoelen, Milan van Venniker, Julian Wessels, Leonard
Wassel, Haris Wintershoven, Max
Trainingen:
Di: 19.00 – 20.15 uur Trainingen: Trainingen:
Wo: 19.00 – 20.15 uur Di: 19.00 – 20.00 uur Ma: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur Do: 19.00 – 20.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur

Coördinator JO13 – Arjen Lindeman

JO13-1 JO13-2 JO13-3 JO13-4
Admiraal, Julian Akazzab, Adam Bicer, Rauf Abdo, Aryan
Baan, Thijs Alhamoud, Ahmad Boer, Freek de Beijers, Kees
Boer, Nout de Erenoglu, Yasin Boer, Pepijn de Beylouni, Elias
Bruijn, Finn de Eyob, Nathnael Dwaalster, Valentino Bipad, Rohan
Elsaker, Thom van den Goossens, Jenoah Ettes, Tom Cinkiz, Ozhan
Kaptein, David Haavekost, Thijmen Koycu, Ozan El Buazrute, Adam
Makhloufi, Younes El Kok, Gijs Neeven, Finn Gruter, Dylano
Molendijk, Mex Kruger, Vico Nypels, Gijs Hensler, Maximilian
Noorlander, Finn Lindeman, Cruz Ruiter, Dico Kampen, Floris van
Roemer, Daan Pieterse, Koen Ruiter, Thimas Njila, Lionel
Schaik, Thijs van Staats, Mick Shoble, Mohammed Pico, Jayson
Schröder, Hidde Verbeek, Jonas Tanrikulu, Kaan Ramrattan, Vineet
Teeuwen, Sem Verbeek, Lars Vlaar, Cees Schoonhoven, Tijn
Veldmaat, Aneurin Zeggelaar, Jesse van Wilhelm, Stijn Soekhan, Chiel
Zouwen, James van der Yuruk, Efe Westenbroek, Ruben
Trainingen:
Di: 16.45 – 18.00 uur Training: Training: Training:
Do: 16.45 – 18.00 uur Di: 18.30 – 19.30 uur Di: 18.00 – 19.00 uur Ma: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Wo: 17.00 – 18.00 uur

Coördinator JO12 – Robert Zandstra

JO12-1 JO12-2 JO12-3
Aarab, Imran Amarcouchi, Zinedinne Azaaj, Marouan
Al Amri, Montasser Beute, Jesse Bergh, James van der
Alakhverdyan, Sarkis Erhotamis, Ali-Aras Bos, Driek
Baaren, Jaï Fluiter, Lars de Gragt, Kees van der
Benhaddi, Ismail Harchaoui, Yassir el Gün, Taha
Bijnsdorp, Sacha Meuwissen, Hugo Orlowski, Liam
Elsaker, Hidde van den Millenaar, Levi Roomeijer, Lars
Heidema, Gijs Tesfamickael, Natnael Schnater, Benjamin
Manakker, Jason van de Timmermans, Thomas Schrijver, Jacob
Preijde, Cas Vermeulen, Jonah Thomas, Lynn
Zamrani, Oualid Vester, Sem Zandstra, Ruben
Trainingen:
Di: 16.45 – 17.45 uur Trainingen: Trainingen:
Do: 16.45 – 17.45 uur Di: 18.00 – 19.00 uur Di: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur

Coördinator JO11 – Ronald Vervoort

JO11-1 JO11-2 JO11-3 JO11-4 JO11-5
Bada, Sophia Abdo, Sherwan Belamlih, Ayman Atten, Teun van Abbo, Mohammed
Bie, Loek de Asrat, Amron Donmez, Kaan Bent, Sem van der Abdi, Mohammed
El Makhloufi, Soufian Ben Hadi, Chahid Ettes, Bram Beusekom, Dante van Achoukhi, Wassim
Giffen, Fedde van Dwaalster, Luciano Paulus, Mees Cardoso, Daniel Akcam, Nail Kemal
Hof, Coen van ’t Hopstaken, Scott Roelants, Ties Kemper, Hugo Berg, Jeroen van den
Leito, Kayden Leeuwerink, Liam Schoe, Mick Koster, Jack Diriye, Mahamedamin
Raamsdonk, Luc van Mokaddam, Alhossein Schoonhoven, Daan Laet, Max-David de Hulsebosch, Benjamin
Suverein, Hille Vervoort, Tije Teeuwen, Max Pluijm, Max van der Khusainov, Yaroslav
Uijl, Stijn Zwaan, Daniël van der Vlaar, Arie Rozenberg, Lars
Westerkamp, Deon Zarouali, Safouane Weijman, Liam Ruiter, Tabe
Trainingen:
Di: 18.00 – 19.00 uur Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Do: 18.00 – 19.00 uur Wo: 18.00 – 19.00 uur Wo: 18.00 – 19.00 uur Wo: 17.00 – 18.00 uur Wo: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 18.00 – 19.00 uur Vr: 17.00 – 18.00 uur Vr: 19.00 – 20.00 uur Vr: 15.45 – 16.45 uur Vr: 17.00 – 18.00 uur

Coördinator JO10 – Niels Fijen

JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO10-4 JO10-5 JO10-6
Bianchi, Emanuel Amrouchi, Faissal El Arjun-Sharma, Vyas Ebbink, Bruno Andel, Quirijn van Ariens, Allino
Bralewski, Antoni Azaaj, Amin Balder, Obbe Esquivel Ccala, Carlito Barmes, Jonathan Belien, Gabriel
Dijkstra, Jurre Chukwuemeka, Ikem Fijen, Sven Kan, Evan Gezgin, Devran Draaisma, Julia
Goossens, Lucai Dingerdis, Felix Gardouh, Ilyas Keijzerswaard, Detch van Heijn, Wieger El Hilali, Zayd
Sharabi, Khaled Ersoy, Mikail Kok, Tom Meuwissen, James Hemmelder, Roef Gog, Mees van
Wal, Dylan van der Slimane, Ayoub Schoofs, Thiemo Rutte, Willem Remmers, Nolan Hamm, Mick ten
Zaroili, Nasim Vries, Jack de Sevik, Mirac Schrijver, Teun Steutel, Wolf Jansen, Tijn
Zwolle, Jorn Ziyan, Rayan Velzen, Boaz van Wilding, Alexander Visser, Noud Zarouali, Adam
Zwart, Cesar
Trainingen:
Ma: 18.00 – 18.50 uur Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur
Vr: 18.00-19.00 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur

Coördinator JO9 – Marc van Bakel

JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO9-4 JO9-5 JO9-6
Bakel, Xavi van Chowdhrie, Fahad Bottelier, Noah Belamlih, Amir Bicakci, Berat Gent, Jonah van
Hoek, Arnout van der Elkaddouri, Ishaac Christe, Yoep Blaaij, Tijmen de Bos, Rink Jansen, Dani
Koster, Jim Elkaddouri, Yacoub Karasev, Anton Cremers, Sjoerd Looijen, Jaxson Ozturk, Ayla
Leeuw, Stijn Koeten, Fabian Kuhlmann, Tijs Ghebrihiwet, Abunabi Oerlemans, Boris Veldman, Mees
Marenah, Momodou Kordelaar, Kyano van Lange, Koen de Hupsel, Finn Rooijen, Timme van Wiersma, Yinthe
Raamsdonk, Diederick van Matloop, Andreas Lindeman, Salvador Malik, Harun Tiripan, Eric Wu, Lucas chun
Ramjiawan, Jamie Postma, Lucas Schoch, Otto Rasterhoff, Stijn Wezenaar, Luuk Wu, Tobias chun
Rustenburg, Pim Rijpkema, Tijn Vliet, Gijs van Yaylali, Adam
Trainingen:
Ma: 17.00 – 17.50 uur Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur
Vr: 18.00 – 19.00 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur

Coördinator JO8 – Tobias Noorlander

JO8-1 JO8-2 JO8-3 JO8-4 JO8-5
Alfilali, Salim Bicakci, Yaqiz Alakhverdiyan, Michael Hemmelder, Mink Abba, Marwan
Boo, Felix de Bremer, Morris Chukwuemeka, Ife Lenthe, David van Bentem, Robbie van
Keesman, Levi Dehouck, Tobias Doevendans, Fil Metekohy, Moritz Cooijmans, Owen
Kemper, Declan Segers, Bobbi Gunnink, Boaz Noort, Philip van Ebbink, Oscar
Kroon, Lars Starrenburg, Teun Hagedooren, James Scherpenzeel, Tom van Guncicek, Azad
Nersysian, Daniël Verheul, Phil Heijn, Boele Schröder, Mats Hummelen, Wester
Noorlander, Liam Warmenhoven, Noah Tesfay, Merhawi Staleman, Ted Veldman, Dani
Zandt, Seger
Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Ma: 17.00 – 17.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur
Wo: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur

Meer informatie over de HBC Mini’s staat hier.