Teamindeling jeugd seizoen 2022/2023

Hieronder staan de indelingen van de jeugdteams voor komend seizoen en de trainingsdagen/-tijden (onder voorbehoud) – dit proces is met de grootste zorgvuldigheid gedaan en waar noodzakelijk in overleg met betrokkenen.

Mogelijke vragen en/of opmerkingen over deze indeling kunt u kwijt bij de coördinatoren van de betreffende jaarlaag. Alle reacties worden in eerste instantie verzameld en ontvangen in het begin van het nieuwe seizoen een antwoord.

Coördinator Meisjes O19/O17 – Peter Giesbergen

MO20-1 MO17-1
Bueno de Mesquita, Liav Agmed, Sidra
Cetin, Ceylin Bezera Rocha, Jessica
Dammroff, Lisa Erbas, Seniz
Dommershuijzen, Ruby Erhotamis, Tuana
Giesbergen, Joell Graaf, Mare de
Groot, Katie de Heeres, Anne
Jacobs, Lieke Hoffman, Sofie
Lamp, Babette Klinkenberg, Vinka
Lemmers, Stefanie Kooij, Rixt
Neijts, Sanne Lamouri, Hajar
Pico, Fleur Matiwas, Terestina
Pijper, Maura Nersisyan, Mariam
Smits, Julia Oas, Yasmina
Verschoor, Ella Oorbeek, Jennifer
Wintershoven, Sophie Uijl, Lieke
Visser, Demi
Trainingen: Zamrani, Soumaya
Di: 19.00 – 20.15 uur
Do: 19.00 – 20.15 uur Trainingen:
Vr: 19.00 – 20.15 uur Ma: 19.00 – 20.15 uur
Do: 19.00 – 20.15 uur

Coördinator Meisjes O15 – Erik Bol

MO15-1 MO15-2
Asser, Shira Abouti, Rana el
Bada, Inaya Amrouchi, Safae
Bruin, Frederique de Baak, Lizz-Elize
Davtyan, Louiza Beek, Lily
Fernandez, Eva Bent, Domenica van der
Hibbeln, Bo Bos, Sarah
Iacono, Nicole Burger, Wende
Jacobs, Janne Gimes, Eefje
Jong, Ninthe de Goovaerts, Isa
Maas, Kim Heijmans, Kee
Nap, Eveline Hoolwerf, Abigail
Nouhuys, Eliane van Meijer, Elisa
Oudakker, Isabelle Rasch, Fenna
Pijst, Senna Roode, Guusje van
Vianello, Romy Sijsenaar, Dominique
Yemane Sahle, Kidisti
Trainingen: Trainingen:
Ma: 18.15 – 19.30 uur Ma: 18.15 – 19.30 uur
Wo: 18.15 – 19.30 uur Wo: 18.15 – 19.30 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur

Coördinator Meisjes O11 – Michel Wilhelm

MO11-1
Beke, Louise
Beukers, Noor
Biesot, Milou
Cakir, Esra
Gans, Daphna
Gomes, Julia
Lammers, Samar-Eva
Mollmann, Lévy
Schavemaker, Stella
Tiemersma, Esra
Wilhelm, Lara
Trainingen:
Ma: 17.00 – 18.00 uur
Wo: 17.00 – 18.00 uur

Coördinator JO19 – Job Prins

JO19-1 JO19-2
Amini, Hoshang Aarab, Yasir
Aradas, Doganay Abels, Jullian
Assabban, Naufal Ahmedi, Lahip
Bakridi, Rayvano Davis, Max
Fernandez, Mateo Dikkeboom, Boris
Ieperen, Michaël van Frenay, Ivo
Kaligis, Hugo Geest, Jelle van der
Korf, Wessel Helmy, Manuel
Leeuwerink, Quentin Hommes, Jilles
Moone, Marijn
Nouhuys, Mees van Kutlu, Sulayman
Rood, Ferda
Weiden, Wessel van der Meer, Tobias van der
Wolbeek, Joep ter Reder, Maro
Zwiebel, Merlijn Schenk, Rolf
Smithuis, Dante
Trainingen: Veldt, Jaivy van der
Ma: 19.30 – 21.00 uur Yarkoni, Daniël
Wo: 19.00 – 20.30 uur
Training:
Wo: 20.15 – 21.30 uur

Coördinator JO17/JO16/JO15 – Kel Koenen

 

JO17-1 (ZO) JO17-1 (ZA) JO17-2
Bergen, Ties van Beek, Julius Amrouchi, Ayoub
Broerse, Djairo Belt, Polle Blankwater, Rens
Bruin, Thijmen de Bijnsdorp, Morris Bruin, Levi de
Burlage, Job Bitter, Senna Dinis, Davi
Ieperen, Silvester van Bos, Noah Dias Dos Santos, Jayden
Jockin, Rudo Brakel, Julian
Kokkelkoren, Mink Celik, Aras Herweijer, Rijk
Kruijswijk, Emilio Eknadissian, Ludo Kalstrup, Asmund
Saliha, Tijme Kampen, Jesper van
Steenbergen, Lucas Koelman, Spike Kuenen, Tijn
Steenis, Oscar van Makhloufi, Adam El Laarschot, Ids van de
Stiksma, Melle Navaratnarajah, Lavan Millenaar, Noah
Voets, Mike Paping, Victor Ndontoni, Joel
Vooges, Roderik Rossi, Pedro
Weiden, Wessel van der Wit, Lucas de Shah, Mahbub
Sisgin, Hasan
Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Ma: 20.15 – 21.30 uur Ma: 20.15 – 21.30 uur Di: 19.00 – 20.15 uur
Wo: 19.00 – 20.15 uur Wo: 19.00 – 20.15 uur Do: 19.00 – 20.15 uur
Do: 19.00 – 20.30 uur
JO16-1 JO16-2
Biesot, Bart Al Alobaidy, Mohammed
Biesot, Koen Azulay, Nadav
Caliskan, Talha Brinkman, Gijs
Cicek, Kayra Fernhout, Mika
El Hilali, Anass Hogenbirk, Jesper
Geels, Boaz Koenen, Thijs
Gerritsma, Mick Koopman, Aviv
Jansen, Sasha Leeflang, Boy
Jong, Tycho de Planting, Mees
Lukkien, Jay Raadt, Dave de
Mihaylov, Diego Radstake, Thijn
Nagtegaal, Tom Schwartz, Kett
Rijs, Brett Sharafbayani, Bamho
Salhi, Amine Stomps, Lucas
Zandstra, Jesse Venter, Teagan
Trainingen: Trainingen:
Ma: 20.15 – 21.30 uur Ma: 20.15 – 21.30 uur
Wo: 20.15 – 21.30 uur Wo: 20.15 – 21.30 uur
JO15-1 JO15-2
Bakel, Jari van Baaren, Joa
Balder, Siebe Blom, Hugo
Bouzia, Damin Davtyan, Hero
Dalen, Siem van
El Attar, Jade Haasteren, Dennis van
Jockin, Xander Hansma, Denzel
Katwijk, Milan van Ieperen, David van
Ketting, Myla Knijnenburg, Chris
Klugt, Teun van der Kops, Ralph
Lindeman, Zomer Kuiper, Luuk
Olijerhoek, Ruben Lunenburg, Bo van
Oushoorn, Alex Mark, Florian van der
Steenbergen, Maurits Riekwel, David
Weber, Imre Swaager, Jamie
Zaroili, Amin Yahya Zain Abdeen, Mohamed
Trainingen: Trainingen:
Ma: 19.30 – 20.45 uur Ma: 19.00 – 20.00 uur
Wo: 19.30 – 20.45 uur Do: 19.00 – 20.00 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur

Coördinator JO14 – Ricardo Dijkhuizen

 

JO14-1 JO14-2 JO14-3
Abdilatif, Anas Bloem, Mees
Bakel, Dani van Burlage, Seb Jansonius, Stijn
Dijkhuizen, Oliver Dalen, Jelle van Kniese, Sieb
Dorst, Tycho van Genna, Mohamed Kniese, Wietse
Eknadissian, Loïc Hughes, Milan Koekenbier, Tim
Guchte, Bas van de Jonkheer, Gijs Leek, Floris van der Leek
Hoffman, Jaap Kamp, Casper van der Mokonen, Bereket
Kozlov, Igor Meester, Simon Molen, Jaro van der
Leeuwerink, Julius Mudde, Rogier Planting, Tim
Mahrir, Omar Nuri, Ajmal Reijden, Melvin van der
Ruiter, Wesse Pilon, Isaac Venter, Jayden
Salhi, Yasser Priesman, Philip Visser, Mikai
Velden, Joris van der Rotte, Aaldrik de Wessels, Leonard
Zoelen, Milan van Venniker, Julian Wintershoven, Max
Wassel, Haris
Trainingen:
Di: 19.00 – 20.15 uur Trainingen: Trainingen:
Wo: 19.00 – 20.15 uur Di: 19.00 – 20.00 uur Ma: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur Do: 19.00 – 20.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur

Coördinator JO13 – Arjen Lindeman

JO13-1 JO13-2 JO13-3 JO13-4
Admiraal, Julian Akazzab, Adam Bicer, Rauf Abdo, Aryan
Baan, Thijs Boer, Freek de Beijers, Kees
Boer, Nout de Erenoglu, Yasin Boer, Pepijn de Beylouni, Elias
Bruijn, Finn de Eyob, Nathnael Dwaalster, Valentino Bipad, Rohan
Elsaker, Thom van den Goossens, Jenoah Ettes, Tom Cinkiz, Ozhan
Kaptein, David Haavekost, Thijmen Koycu, Ozan El Buazrute, Adam
Makhloufi, Younes El Kok, Gijs Neeven, Finn Gruter, Dylano
Molendijk, Mex Kruger, Vico Nypels, Gijs Hensler, Maximilian
Noorlander, Finn Lindeman, Cruz Ruiter, Dico Kampen, Floris van
Roemer, Daan Pieterse, Koen Ruiter, Thimas Njila, Lionel
Schaik, Thijs van Staats, Mick Shoble, Mohammed Pico, Jayson
Schröder, Hidde Verbeek, Jonas Tanrikulu, Kaan Ramrattan, Vineet
Teeuwen, Sem Verbeek, Lars Vlaar, Cees Schoonhoven, Tijn
Veldmaat, Aneurin Zeggelaar, Jesse van Wilhelm, Stijn Soekhan, Chiel
Zouwen, James van der Yuruk, Efe Westenbroek, Ruben
Trainingen:
Di: 16.45 – 18.00 uur Training: Training: Training:
Do: 16.45 – 18.00 uur Di: 18.30 – 19.30 uur Di: 18.00 – 19.00 uur Ma: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 19.00 – 20.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Wo: 17.00 – 18.00 uur

Coördinator JO12 – Robert Zandstra

JO12-1 JO12-2 JO12-3
Aarab, Imran Amarcouchi, Zinedinne Azaaj, Marouan
Al Amri, Montasser Beute, Jesse Bergh, James van der
Alakhverdyan, Sarkis Erhotamis, Ali-Aras Bos, Driek
Baaren, Jaï Fluiter, Lars de Gragt, Kees van der
Benhaddi, Ismail Harchaoui, Yassir el Gün, Taha
Bijnsdorp, Sacha Meuwissen, Hugo Orlowski, Liam
Elsaker, Hidde van den Millenaar, Levi Roomeijer, Lars
Heidema, Gijs Tesfamickael, Natnael Schnater, Benjamin
Manakker, Jason van de Timmermans, Thomas Schrijver, Jacob
Preijde, Cas Vermeulen, Jonah Thomas, Lynn
Zamrani, Oualid Vester, Sem Zandstra, Ruben
Trainingen:
Di: 16.45 – 17.45 uur Trainingen: Trainingen:
Do: 16.45 – 17.45 uur Di: 18.00 – 19.00 uur Di: 18.00 – 19.00 uur
Vr: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur

Coördinator JO11 – Ronald Vervoort

JO11-1 JO11-2 JO11-3 JO11-4 JO11-5
Bada, Sophia Abdo, Sherwan Belamlih, Ayman Atten, Teun van Abbo, Mohammed
Bie, Loek de Asrat, Amron Donmez, Kaan Bent, Sem van der Achoukhi, Wassim
El Makhloufi, Soufian Ben Hadi, Chahid Ettes, Bram Beusekom, Dante van Akcam, Nail Kemal
Giffen, Fedde van Dwaalster, Luciano Paulus, Mees Cardoso, Daniel
Hof, Coen van ’t Hopstaken, Scott Roelants, Ties Kemper, Hugo Diriye, Mahamedamin
Leito, Kayden Kosnaw, Ivani Schoe, Mick Koster, Jack Hulsebosch, Benjamin
Raamsdonk, Luc van Leeuwerink, Liam Schoonhoven, Daan Laet, Max-David de Khusainov, Yaroslav
Suverein, Hille Mokaddam, Alhossein Teeuwen, Max Pluijm, Max van der Meijnckens, Jayson
Uijl, Stijn Vervoort, Tije Vlaar, Arie Rozenberg, Lars Ruiter, Tabe
Westerkamp, Deon Zwaan, Daniël van der Zarouali, Safouane Weijman, Liam Saccuci, Ethan
Trainingen:
Di: 18.00 – 19.00 uur Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Do: 18.00 – 19.00 uur Di: 18.00 – 19.00 uur Wo: 18.00 – 19.00 uur Wo: 17.00 – 18.00 uur Wo: 17.00 – 18.00 uur
Vr: 18.00 – 19.00 uur Do: 18.00 – 19.00 uur Vr: 19.00 – 20.00 uur Vr: 15.45 – 16.45 uur Vr: 17.00 – 18.00 uur

Coördinator JO10 – Niels Fijen

JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO10-4 JO10-5 JO10-6
Bianchi, Emanuel Amrouchi, Faissal El Arjun-Sharma, Vyas Ebbink, Bruno Andel, Quirijn van Ariens, Allino
Bralewski, Antoni Azaaj, Amin Balder, Obbe Esquivel Ccala, Carlito Barmes, Jonathan Belien, Gabriel
Dijkstra, Jurre Chukwuemeka, Ikem Fijen, Sven Kan, Evan Gezgin, Devran Draaisma, Julia
Goossens, Lucai Dingerdis, Felix Gardouh, Ilyas Keijzerswaard, Detch van Heijn, Wieger El Hilali, Zayd
Sharabi, Khaled Kok, Tom Meuwissen, James Hemmelder, Roef Gog, Mees van
Wal, Dylan van der Slimane, Ayoub Schoofs, Thiemo Remmers, Nolan Hamm, Mick ten
Zaroili, Nasim Vries, Jack de Sevik, Mirac Schrijver, Teun Steutel, Wolf Jansen, Tijn
Zwolle, Jorn Ziyan, Rayan Velzen, Boaz van Wilding, Alexander Visser, Noud Zarouali, Adam
Zwart, Cesar
Trainingen:
Ma: 18.00 – 18.50 uur Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur Wo: 18.00 – 18.50 uur
Vr: 18.00-19.00 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur Vr: 18.00 – 18.50 uur

Coördinator JO9 – Marc van Bakel

JO9-1 JO9-2 JO9-3 JO9-4 JO9-5 JO9-6
Bakel, Xavi van Chowdhrie, Fahad Bottelier, Noah Belamlih, Amir Bicakci, Berat Gent, Jonah van
Hoek, Arnout van der Elkaddouri, Ishaac Christe, Yoep Blaaij, Tijmen de Bos, Rink Jansen, Dani
Koster, Jim Elkaddouri, Yacoub Karasev, Anton Cremers, Sjoerd Looijen, Jaxson Ozturk, Ayla
Leeuw, Stijn Koeten, Fabian Kuhlmann, Tijs Ghebrihiwet, Abunabi Oerlemans, Boris Veldman, Mees
Marenah, Momodou Kordelaar, Kyano van Lange, Koen de Hupsel, Finn Rooijen, Timme van Wiersma, Yinthe
Raamsdonk, Diederick van Matloop, Andreas Lindeman, Salvador Malik, Harun Tiripan, Eric Wu, Lucas chun
Ramjiawan, Jamie Postma, Lucas Schoch, Otto Rasterhoff, Stijn Wezenaar, Luuk Wu, Tobias chun
Rustenburg, Pim Rijpkema, Tijn Vliet, Gijs van Werf, Tex van der Yaylali, Adam
Trainingen:
Ma: 17.00 – 17.50 uur Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur Wo: 17.00 – 17.50 uur
Vr: 18.00 – 19.00 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur Vr: 17.00 – 17.50 uur

Coördinator JO8 – Tobias Noorlander

JO8-1 JO8-2 JO8-3 JO8-4 JO8-5
Alfilali, Salim Bicakci, Yagiz Alakhverdiyan, Michael Hemmelder, Mink Abba, Marwan
Boo, Felix de Bremer, Morris Chukwuemeka, Ife Lenthe, David van Bentem, Robbie van
Keesman, Levi Dehouck, Tobias Gunnink, Boaz Cooijmans, Owen
Kemper, Declan Doevendans, Fil Hagedooren, James Noort, Philip van Ebbink, Oscar
Kroon, Lars Segers, Bobbi Heijn, Boele Schröder, Mats Guncicek, Azad
Nersysian, Daniël Starrenburg, Teun Jelloul, Ayoub Staleman, Ted Hummelen, Wester
Noorlander, Liam Verheul, Phil Tesfay, Merhawi Veldman, Dani
Warmenhoven, Noah Voort, Joep van der Zandt, Seger
Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen: Trainingen:
Ma: 17.00 – 17.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur Wo: 16.00 – 16.50 uur
Wo: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur Vr: 16.00 – 16.50 uur

Meer informatie over de HBC Mini’s staat hier.