Wie wordt de FIFA 23-kampioen van HBC?

Wie wordt de e-Kampioen van HBC Voetbal? Doe mee en show je FIFA 23-skills op 5 november 2022 tijdens een (Playstation-)toernooi voor alle voetballers van de O11 t/m O19. Het toernooi wordt gespeeld op tien PlayStations met 32 inch tv’s. Er wordt gespeeld in poules van vier, waarbij iedereen tenminste drie wedstrijden speelt tegen leeftijdsgenoten.

Na de poulefase plaatsen de beste spelers zich voor de knock-outfase. Afhankelijk van het aantal deelnemers bepalen we hoeveel spelers er doorgaan. De afvallers kunnen vrijspelen op de PlayStations die niet in gebruik zijn.

Aan het einde van de knock-outfase spelen we de finale. De finale wordt gespeeld op een 50 inch scherm. Terwijl iedereen meekijkt, vindt de bloedstollende strijd plaats. Wie wordt de FIFA 23-kampioen van HBC Voetbal?

Entree (betalen aan de deur): €10 – alleen voor O11 t/m O19, maximaal 40 deelnemers.

Inschrijven via deze link: https://weplayesports.events/hbc (vol=vol)

HBC Voetbal