Veldenschema deze week

Neem tijdens de trainingen, maar ook tijdens wedstrijden, geen waardevolle spullen mee. Het bestuur van HBC is niet verantwoordelijk voor vermiste en/of gestolen spullen. Verder gelden de afspraken, zoals die vermeld zijn in de: Algemene regels gebruik velden HBC.

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van een veld is altijd de zijde aan de Cruquiusweg.


Woensdag
15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2017 op veld 5KG. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.

16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 1KG. Trainers: Jaap, Bart, Joris, Piet-Hein, Mukhtaar, Shakira, Lynn
16:00 – 16:50 uur: Mini’s geboren in 2016 op veld 5KG. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.

17:00 – 17:50 uur: JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO9-5 en JO9-6 op veld 1KG. Trainers: Quentin, Mo, Joost, Erwin, Ben, Shakira/Lynn
17:00 – 18:00 uur: JO11-4 op veld 3A. Trainer: Clement Koster
17:00 – 18:00 uur: JO11-5 op veld 3B. Trainer: Mukhtaar Abbo
17:00 – 18:00 uur: MO11-1 op veld 5KGA. Trainer: Dave Riebeek
17:00 – 18:00 uur: JO13-4 op veld 5KGB. Trainer: Jaap Koper

18:00 – 18:50 uur: JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO10-5 en JO10-6 op veld 1KG. Trainers: Sam, Saïd, Niels, Saïd, Tobin, Djurre
18:00 – 19:00 uur: JO11-3 op veld 5KGA.Trainer: Maarten Paulus a.i.
18:00 – 19:00 uur: JO14-3 op veld 5KGB. Trainer: Duncan Bloem

18:15 – 19:30 uur: MO15-2 op veld 2A. Trainer: Jeff Baak
18:15 – 19:30 uur: MO15-1 op veld 2B. Trainer: Erik Bol

19:00 – 20:15 uur: G1 op veld 1KGB. Trainer: Leo Holdorp
19:00 – 20:15 uur: JO14-1 op veld 3A. Trainer: Tamar Huisman
19:00 – 20:15 uur: Zondag JO17-1 op veld 5KGA. Trainer: Eric van Bergen
19:00 – 20:15 uur: Zaterdag JO17-1 op veld 5KGB. Trainer: Maël Puite
19:00 – 20:30 uur: JO19-1 op veld 1KGA. Trainer: Feike Prins

19:45 – 21:00 uur: JO15-1 op veld 2B. Trainer: Erik Bol

20:15 – 21:15 uur: Scheidsrechters op veld 4. Trainer: Arthur Stricker
20:15 – 21:30 uur: JO16-1 op veld 5KGA. Trainer: Iwan Biesot
20:15 – 21:30 uur: JO16-2 op veld 5KGB. Trainers: Chris Hogenbirk en Kel Koenen

20:30 – 21:45 uur: Zaterdag Heren 2 op veld 1KGA. Trainer: Hugo Baan
20:30 – 21:45 uur: JO19-2 op veld 1KGB. Trainer: Tamar Huisman

Donderdag
16:45 – 17:45 uur: JO12-1 op veld 5KGB. Trainer: Luke Vahle
16:45 – 18:00 uur: JO13-1 op veld 5KGA. Trainer: Willem Admiraal

18:00 – 19:00 uur: JO13-3 op veld 5KGB. Trainer: Roulatieouder
18:00 – 19:00 uur: JO11-2, JO12-2 en JO12-3 op veld 1KG. Trainers: Ronald Vervoort/Michel Hopstaken, Robert de Fluiter en Robert Zandstra
18:00 – 19:00 uur: JO11-1 op veld 5KGA. Trainer: Jari Driessen
18:00 – 19:00 uur: JO13-2 op veld 3A. Trainer: John Goossens

19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 1KGA. Trainer: Gideon van Dalen
19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 1KGB Trainer: Michaël van Ieperen
19:00 – 20:15 uur: JO17-2 op veld 3B. Trainers: Mike de Bruin en Saïd Amrouchi
19:00 – 20:15 uur: MO20-1 op veld 5KGA. Trainer: Jari Driessen
19:00 – 20:15 uur: MO17-1 op veld 5KGB. Trainer: Semira Kurthulmus
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO17-1 op veld 3A. Trainer: Eric van Bergen

20:00 – 22:00 uur: Zondag Heren selectie 1 op veld 1KG. Trainer: Jasper Ketting
20:00 – 22:00 uur: Zondag Heren 2 op veld 2A. Trainer: Simon Evers
20:00 – 22:00 uur: Zaterdag O23-1 op veld 2B. Trainers: Otto Berendregt en Bart Soomer

20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 3 en Zaterdag 45+1 op veld 3B. Trainer: Leo Henriquez
20:30 – 22:00 uur: Zondag Heren 3 op veld 3A. Trainer: Patrick Hart
20:30 – 22:00 uur: Vrouwen 1 op veld 5KGA. Trainer: Peter Giesbergen
20:30 – 22:00 uur: Vrouwen 2 op veld 5KGB. Trainer: Job Prins
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag 35+1 op veld 4. Trainer: Norman Lindeman c.s.

Vrijdag
15:45 – 16:45 uur: JO11-4 op veld 5KGA. Trainer: Clement Koster

16:00 – 17:00 uur: Walking football op veld 5KGB. Trainer: Jasper Ketting

17:00 – 17:50 uur: JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO9-5 en JO9-6 op veld 1KG. Trainers: Mo/Ricardo, Brett, Erwin/Yasin, Ben
17:00 – 18:00 uur: JO11-5 op veld 5KGA. Trainer: Yasin Tepe

18:00 – 18:50 uur: JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO10-5 en JO10-6 op veld 1KG. Trainers: Saïd, Roulatieouder, Roulatieouder, Tobin, Djurre/Philip
18:00 – 19:00 uur: JO9-1, JO10-1, JO11-1 en JO12-1 op veld 5KG. Trainers: Quentin, Sam, Jari, Luke, Martijn en Kurt.

19:00 – 20:00 uur: JO11-3 op veld 1KGA. Trainer: Bas Schoonhoven
19:00 – 20:15 uur: MO20-1 op veld 1KGB. Trainer: Jari Driessen

19:15 – 20:15 uur: JO13-1, JO14-1, JO15-1 en MO15-1 op veld 5KG. Trainers: Willem, Tamar, Erik, Martijn en Kurt

Alle bovengenoemde tijden en velden kunnen door omstandigheden nog gewijzigd worden.

25-09-2022, Ton van der Weiden