Bericht van het bestuur: contributie 2022/2023

Beste leden van HBC,

We zijn alweer een aantal maanden aan het voetballen en hebben het coronavirus voorgoed achter ons gelaten. Helaas zijn er wel andere zaken voor teruggekomen die echter geen invloed zullen op het voetbal, maar wel op de financiële zaken binnen de vereniging.

Met dit schrijven willen we u informeren dat de contributie facturen binnenkort verzonden gaan worden. Deze zullen per ClubCollect naar jullie verzonden worden per e-mail. U kunt op verschillende manieren betalen en dat zal ook aangegeven worden door ClubCollect.

Betaal alstublieft de contributie op tijd, zo voorkomt u eventuele boetes. Het bestuur rekent op spoedige betalingen zodat wij ook aan onze financiële verplichtingen kunnen voldoen.

Alvast bedankt voor uw medewerking in deze.

Met vriendelijke groet,
Namens bestuur van HBC Voetbal,

Léon Bakker