Hoe en waarom over scheidrechters

Op woensdag 30 november is er een promotieavond voor scheidsrechters van 19.00 tot 20.00 uur. Gastsprekers zijn Arthur Stricker, al jarenlang actief als scheidsrechter en voorheen scheidsrechtercoördinator HBC en Shona Shukrula (foto), de eerste vrouw in Nederland die een wedstrijd op het hoogste mannenniveau leidde.

Naast haar werk als Officier van Justitie is haar grote passie voetbal en het leiden van wedstrijden. Shona heeft ook wedstrijden in de Women’s Champions League gefloten. Nadat Arthur en Shona hun praatje hebben gehouden is er een training van 20.00 tot 21.00 uur, deelname is mogelijk voor alle geïnteresseerden.

Op dinsdag 13 december geeft Arthur Stricker een instructieavond voor scheidsrechters van 19.30 tot 21.00 uur. Iedereen die wedstrijden fluit of willen gaan fluiten zijn van harte uitgenodigd om ook de instructieavond te bezoeken.