HBC erkent thuis meerdere in Vitesse ’22

HBC wordt recentelijk geconfronteerd met serieuze tegenstand. Meedraaien in de top van de eerste klasse was de missie. De start was voortvarend en werd de 1e plek ingenomen maar de tegenstand neemt toe de laatste weken. Bij Kolping Boys en Hoofddorp een nederlaag en vorige week bij IVV in Landsmeer een gelijkspel.

Toch maakt de technische staf zich nog geen zorgen. ‘Kijk, we begonnen de reeks tegen vier concurrenten met een voorsprong van zes punten en staan nu nog steeds vier punten voor op nummer 2’, analyseert Jasper Ketting op een rustige, weloverwogen manier.

Lees verder op Voetbal in Haarlem

Bekijk hieronder de hoogtepunten van de wedstrijd in het videoverslag van BeuteVideoAnalyses – Rinke Beute. De wedstrijdfoto’s van Simone Slot staan hier.