Kwartaalverslag MO11-1

Het is al een tijd geleden dat jullie iets van ons MO11-1 hebben gehoord, maar hierbij alsnog een kort derde kwartaalverslag van de HBC MO11-1.

De meiden begonnen goed met een 4-4 tegen Geel Wit thuis, daarna 3-8 uit gewonnen van Dsov, thuis 6-2 winst op HFC, Dios uit winnen met 1-2 en na lang 0-1 achter te hebben gestaan tegen de jo11-3 van Overbos toch nog de 1-1.

Onze vaste spits Daphna (goed voor 22 goals) mocht van de artsen hele fase 3 niet voetballen vanwege 2 gebroken vingers. De meiden weten het met elkaar, toch maar gewoon weer te flikken en werden eerste in de jongens poule, meiden mogen nu 4de klasse gaan spelen.

Daphna Gans en Samar Lammers zijn 17 maart uitgenodigd voor een KNVB regio selectietraining, succes daar meiden!

Super trots op alle meiden in dit topteam.

Dave en Robert

HBC Voetbal

HBC Voetbal