Geslaagde HBC Speciale Sportdag

Woensdag 24 mei 2023 is bij HBC een Speciale Sportdag gehouden. Deze sportdag was voor kinderen en jongeren met een beperking. Er waren deze dag zo’n 200 deelnemers en ongeveer 50 begeleiders en vrijwilligers aanwezig om deze dag mogelijk te maken.

Gelukkig was het goed weer en was er weinig wind. De deelnemers konden kennis maken en deelnemen aan de volgende sporten: dansen, softbal, basketbal, hockey, tafeltennis, golf, boksen, boogschieten, judo, jeu des boules en natuurlijk voetbal. Ook was er voor alle deelnemers, begeleiders en vrijwilligers een lunch geregeld.

Dit alles was mogelijk gemaakt door diverse sponsoren. Albert Heijn Schalkwijk verzorgde het fruit voor deze dag. Zonder iemand tekort te doen, willen wij iedereen die deze dag mogelijk heeft gemaakt en/of aan deze dag heeft meegewerkt hartelijk bedanken. Gezien de reacties die wij van de deelnemende kinderen en jongeren ontvangen hebben was het een zeer geslaagde dag.

Namens de organisatie,
Jan Zwarter

HBC Voetbal