HBC viert feest

Het complex van HBC Voetbal stond maandag in het teken van pure ontspanning. HBC, de trotse kampioen van de 1e klasse, moest het in het slotduel opnemen tegen Hoofddorp dat eerder dit seizoen de kampioen verrassend pootje lichtte ( 1-0) en bij volle winst of wellicht een gelijkspel uitzicht had op extra promotie duels.

Voor HBC was het echter ‘partytime’. De hele dag stond in het teken van afsluiting van het seizoen, het huldigen van jeugdkampioenen, met als ultieme toegift een spetterende feestmiddag/avond.

Het plein voor het clubhuis stroomde vol met supporters en aanhang in een ontspannen en prettige setting. De titel en promotie naar de 4e divisie werd uitbundig gevierd en vier selectiespelers van het eerste uur namen gepast afscheid.

Lees verder bij Voetbal in Haarlem

Bekijk hieronder de hoogtepunten van de wedstrijd in het videoverslag van BeuteVideoAnalyses – Rinke Beute.

 

HBC Voetbal