HBC steekt ook AFC’34 in haar zak

HBC bleef ook in de derde wedstrijd van het seizoen ongeslagen. In Alkmaar werd zondag afgetekend gewonnen van AFC’34: 0-4. HBC staat met zeven punten uit drie wedstrijden keurig tweede op de ranglijst van de vierde divisie A.

Lees verder in het Haarlems Dagblad – Foto: Martin de Haan

Rory Roode wijst HBC de weg, zege bij AFC’34 en tweede plek

HBC is niet te stoppen. De ploeg van Jasper Ketting won zondag ook bij mede-promovendus AFC’34. In Alkmaar werd het 0-4. De van HFC overgekomen Rory Roode was tweemaal trefzeker. Rory Roode heeft de turbo als geheime wapen en die zette hij aan toen goalie Bram Verhage voor de lange bal koos. Roode werd de derde man in de aanval omdat de sterke Arno Dijkstra de bal van de goalie doorkopte, 0-1.

Lees verder bij Voetbal in Haarlem