Eerste loopt tegen verlies aan

HBC leed zaterdagavond de tweede nederlaag van het seizoen. Beide keren in eigen huis en tegen Amsterdammers. Na JOS/Watergraafsmeer was het nu de beurt aan WV-HEDW dat in de slotminuut 1-2 maakte. Een week van vreugde en verdriet. De inkt van de verlengde overeenkomst met trainer Jasper Ketting was amper opgedroogd, of de lijstaanvoerder ging een paar dagen later kopje onder.

Lees verder in het Haarlems Dagblad

Bekijk hieronder de hoogtepunten van de wedstrijd in het videoverslag van BeuteVideoAnalyses – Rinke Beute.

Stunt voor WV-HEDW bij koploper HBC

WV-HEDW heeft zaterdagavond voor een stunt weten te zorgen op bezoek bij koploper HBC in Heemstede. Tot nu toe wist alleen JOS Watergraafsmeer de Heemstedenaren te verslaan, maar WV slaagde daar ook in: 1-2. In een duel dat redelijk gelijk op ging, vielen er in de eerste helft geen goals. Beide teams hadden wel zo hun kansjes gehad. WV-HEDW onder andere met Tim Correia en Yamiro Macrander.

Lees verder bij Het Amsterdamse Voetbal