HBC Speciale Sportdag 2024 voor kinderen en jongeren met een beperking

Beste HBC-ers,

Wij zijn nog bezig om geld binnen te halen om de derde HBC-Sportdag voor jongeren met een beperking te kunnen organiseren. Dit evenement kan helaas niet voor niets georganiseerd worden, want wij moeten wat onder andere wat spellen huren en ook de koffie en thee kan niet voor niets gebruikt worden. Inmiddels hebben al diverse personen een sponsorbedrag bijgedragen, waarvoor onze hartelijke dank.

Helaas zijn wij nog niet bij ons streefbedrag van €2.500,00 en wij hopen op jullie hulp om deze derde HBC-Sportdag financieel rond te krijgen. Via onderstaande link is er meer informatie over deze dag te vinden.

https://www.unieksporten.nl/crowdfunding/1274/hbc-speciale-sportdag-2024

Er is zijn vijf bedragen naar keuze vooraf te kiezen, maar elk ander bedrag is welkom. Wij hebben gezien dat 2,00 Euro ook mogelijk is. Wilt u of willen jullie ons helpen met een (kleine) bijdrage?

Wij zijn blij met elke bijdrage. Bij voorbaat hartelijk dank namens de kinderen en jongeren met een beperking.

Namens HBC,

Rob Roomeijer en Jan Zwarter