HBC boekt 14e overwinning dit seizoen

In eigen huis won HBC van Hollandia, de veertiende overwinning dit seizoen. Met nog twee competitiewedstrijden te gaan staat HBC stevig op de vijfde plek.
Vorige week, na de 6-3 oorwassing bij WV-HEDW, nam Jasper Ketting geen blad voor de mond. ‘De tijd is voorbij dat iedereen speeltijd wordt gegund’, liet de coach optekenen. ‘Vanaf nu kies ik voor spelers die voor elkaar strijden en het best presteren.’

De maat leek vol voor Ketting, die zijn ploeg na de winterstop zag wegglijden van het prima spelniveau waarmee de ranglijst lange tijd werd aangevoerd en een periodetitel binnen gehengeld. ‘De machine haperde al een tijd’, wist de coach voorafgaand aan de pot tegen Hollandia. ‘Een goed voorbeeld vind ik de wisselspelers de voorbije weken. Voor de winterstop bezorgden zij ons de nodige punten, na de winterstop veel minder. Mijn uitspraken waren bedoeld om onder meer dat duidelijk te maken en de boel vlot te trekken.’

Al na twintig seconden toonde keeper Bram Verhage zijn kwaliteiten, toen Hollandia-spits Luke Abelskamp verwoestend uithaalde…

Lees verder bij het Haarlems Dagblad: Goalie Bram Verhage is weer eens onpasseerbaar bij winnend HBC

Bekijk hieronder de hoogtepunten/samenvatting van de wedstrijd in het videoverslag van BeuteVideoAnalyses – Rinke Beute.