Coördinatoren

De coördinator is belangrijkste functionaris in de jaarlagen van de jeugd (O8 t/m 019) en senioren en vormt de centrale contactpersoon/vraagbaak tussen de technische staf (voetbalzaken) en spelers/ouders.

Voor seizoen 2019/2020 zijn dat de volgende personen:

Meisjes & Dames: Peter Giesbergen
E-mailadres: peter.giesbergen@svhbc.nl
Telefoon:
JO6 & JO7 (Mini’s): Brigit Beliën
E-mailadres: brigit.belien@svhbc.nl
Telefoon: 06-42503260
JO8: Ronald Vervoort
E-mailadres: ronald.vervoort@gmail.com
Telefoon:
JO9: Robert Zandstra
E-mailadres: rzandstra1980@gmail.com
Telefoon:
JO10: Arjen Lindeman
E-mailadres: a.lindeman@gensvastgoed.nl
Telefoon:
JO11: Kel Koenen
E-mailadres: kel.koenen@svhbc.nl
Telefoon:
JO12: Sasja Prins
E-mailadres: secretarisjeugd@svhbc.nl
Telefoon:
JO13 & JO14: Kel Koenen
E-mailadres: kel.koenen@svhbc.nl
Telefoon:
JO15: David van der Geest
E-mailadres: djlvandergeest@gmail.com
Telefoon:
JO16 & JO17: Erik Bol
E-mailadres: erik_bol@hotmail.com
Telefoon:
JO19: Job Prins
E-mailadres: jobprins@gmail.com
Telefoon: 06-29409265
Senioren (excl. Zondagselectie): Leo Henriquez
E-mailadres: leo.henriquez@svhbc.nl
Telefoon: