Coördinatoren

De coördinator is belangrijkste functionaris in de jaarlagen van de jeugd (O8 t/m 019) en senioren en vormt de centrale contactpersoon/vraagbaak tussen de technische staf (voetbalzaken) en spelers/ouders.

Voor seizoen 2018/2019 zijn dat de volgende personen:

Meisjes & Dames: Peter Giesbergen
E-mailadres: peter.giesbergen@svhbc.nl
Telefoon: 06-x
JO6 & JO7 (Mini’s): Brigit Beliën
E-mailadres: brigit.belien@svhbc.nl
Telefoon: 06-42503260
JO8: Robert Zandstra
E-mailadres: robert.zandstra@svhbc.nl
Telefoon: 06-30339851
JO9: Arjen Lindeman
E-mailadres: arjen.lindeman@svhbc.nl
Telefoon: 06-12498190
JO10: Margreet Pulatu
E-mailadres: margreet.pulatu@svhbc.nl
Telefoon: 06-13566083
JO11: Vacature
E-mailadres: info@svhbc.nl
Telefoon:
JO12 & JO13: Kel Koenen
E-mailadres: kel.koenen@svhbc.nl
Telefoon: 06-53616955
JO14: David van der Geest
E-mailadres: david.vandergeest@svhbc.nl
Telefoon:
JO15: Sasja Prins
E-mailadres: sasja.prins@svhbc.nl
Telefoon:
JO17: Jeroen Volman & Hans-Paul Braun
E-mailadres: jeroen.volman@svhbc.nlhans-paul.braun@svhbc.nl
Telefoon: 06-55800080 & 06-
JO19: Job Prins
E-mailadres: job.prins@svhbc.nl
Telefoon: 06-29409265
Senioren (excl. Zondagselectie): Leo Henriquez
E-mailadres: leo.henriquez@svhbc.nl
Telefoon: