Trainingstijden jeugd

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van de HBC-velden is altijd de kant aan de Cruquiusweg, klik hier voor het veldenschema.

17:00 – 18:00 uur: JO8-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 2.
17:00 – 18:00 uur: JO9-1 op veld 1KGB. Kleedkamer: 3.
18:00 – 18:50 uur: JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO10-2 en JO10-3 op veld 5KG. Kleedkamer: 1.
18:00 – 19:00 uur: MO15-1 op veld 1KGB. Kleedkamer: 10.
18:00 – 19:00 uur: MO15-2 op veld 1KGA. Kleedkamer: 10.
18:00 – 19:00 uur: MO13-1 op veld 2A. Kleedkamer: 11.
18:00 – 19:00 uur: MO10-1 en MO10-2 op veld 2B. Kleedkamer: 12.
19:00 – 19:50 uur: JO12-2, JO12-3 en JO12-4 op veld 5KG. Kleedkamer: 5.
19:00 – 19:30 uur: JO13-1, JO14-1 en JO15-1 loopscholing op veld 1KGA. Kleedkamer: 2,4 en 9.
19:00 – 20:15 uur: JO13-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 2.
19:00 – 20:15 uur: JO14-1 op veld 2A. Kleedkamer: 4.
19:00 – 20:15 uur: JO15-1 op veld 2B. Kleedkamer: 9.
19:00 – 20:15 uur: JO16-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 7.
20:15 – 21:30 uur: JO17-2 op veld 5KGA. Kleedkamer: 1.
20:15 – 21:30 uur: JO17-3 op veld 5KGB. Kleedkamer: 1.
20:15 – 20:45 uur: JO16-1 en JO17-1 loopscholing op veld 1KGA. Kleedkamer: 3.
20:45 – 21:45 uur: JO16-1 op veld 1KGB. Kleedkamer: 3.
20:45 – 21:45 uur: JO17-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 3.

17:45 – 19:00 uur: JO12-1 op veld 5KGB.Kleedkamer: 1.
17:45 – 19:00 uur: JO13-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 2.
18:00 – 19:00 uur: JO14-2 op veld 1KGA. Kleedkamer: 5.
18:00 – 19:00 uur: JO14-4 op veld 1KGB. Kleedkamer: 5.
18:00 – 19:00 uur: JO13-4 op veld 2A. Kleedkamer: 3.
18:00 – 19:00 uur: JO13-3 op veld 2B. Kleedkamer: 3.
18:00 – 19:00 uur: JO10-1 op veld 3A. Kleedkamer: 12.
18:00 – 19:00 uur: JO11-1 op veld 3B. Kleedkamer: 12.
19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 1KGA. Kleedkamer: 8.
19:00 – 20:00 uur: JO15-3 op veld 1KGB. Kleedkamer: 8.
19:00 – 20:00 uur: JO13-2 op veld 2A. Kleedkamer: 9.
19:00 – 20:00 uur: JO14-3 op veld 2B. Kleedkamer: 9.
19:00 – 20:15 uur: MO19-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 6.
19:00 – 20:15 uur: MO17-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 7.

15:00 – 15:50 uur: JO8-2, JO8-3 en JO8-4 op veld 1KG. Kleedkamer: 2.
15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2013 op veld 5KG. Kleedkamer: 3.
15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2012 op veld 5KG. Kleedkamer: 3.
16:00 – 16:50 uur: JO9-2, JO9-3, JO9-4 en JO9-5 op veld 1KG. Kleedkamer: 1.
16:00 – 16:50 uur: Mini’s Linnaeushofcompetitie op veld 5KG. Kleedkamer: 4.
17:00 – 18:00 uur: JO8-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 2.
17:00 – 18:00 uur: JO9-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 3.
18:00 – 18:50 uur: JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO10-2 en JO10-3 op veld 1KG. Kleedkamer: 1.
18:00 – 19:00 uur: MO15-1 op veld 3A. Kleedkamer: 10.
18:00 – 19:00 uur: MO15-2 op veld 3B. Kleedkamer: 10.
18:00 – 19:00 uur: MO13-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 11.
18:00 – 19:00 uur: MO10-1 en MO10-2 op veld 5KGB. Kleedkamer: 12.
19:00 – 19:50 uur: JO12-2, JO12-3 en JO12-4 op veld 2. Kleedkamer: 5.
19:00 – 20:15 uur: JO19-1 Zaterdag op veld 1KGA. Kleedkamer: 8.
19:00 – 20:15 uur: JO16-2 op veld 3A. Kleedkamer: 7.
19:00 – 20:30 uur: JO14-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 4.
19:00 – 20:30 uur: JO15-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 9.
20:15 – 21:30 uur: JO17-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 3.
20:15 – 21:30 uur: JO16-1 op veld 1KGB. Kleedkamer: 3.
20:15 – 21:30 uur: JO17-2 op veld 3A. Kleedkamer: 1.
20:15 – 21:30 uur: JO17-3 op veld 3B. Kleedkamer: 1.

17:45 – 19:00 uur: JO12-1 op veld 2B. Kleedkamer: 1.
17:45 – 19:00 uur: JO13-1 op veld 2A. Kleedkamer: 2.
18:00 – 19:00 uur: JO13-3 op veld 1KGB. Kleedkamer: 3.
18:00 – 19:00 uur: JO13-4 op veld 1KGA. Kleedkamer: 3.
18:00 – 19:00 uur: JO14-2 op veld 3A. Kleedkamer: 5.
18:00 – 19:00 uur: JO14-4 op veld 3B. Kleedkamer: 5.
18:00 – 19:00 uur: JO10-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 12.
18:00 – 19:00 uur: JO11-1 op veld 5KGB. Kleedkamer: 12.
18:15 – 19:30 uur: JO14-1 op veld 4B. Kleedkamer: 4.
19:00 – 20:00 uur: JO13-2 op veld 1KGA. Kleedkamer: 9.
19:00 – 20:00 uur: JO14-3 op veld 1KGB. Kleedkamer: 9.
19:00 – 20:15 uur: MO17-1 op veld 2A. Kleedkamer: 7.
19:00 – 20:15 uur: MO19-1 op veld 2B. Kleedkamer: 6.
19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 3A. Kleedkamer: 8.
19:00 – 20:00 uur: JO15-3 op veld 3B. Kleedkamer: 8.
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO19-1 op veld 5KGA. Kleedkamer: 1.
19:15 – 20:30 uur: Zondag JO19-2 op veld 5KGB. Kleedkamer: 2.
20:00 – 21:30 uur: JO16-1 op veld 3B. Kleedkamer: 3.
20:00 – 21:30 uur: JO17-1 op veld 3A. Kleedkamer: 3.

16:00 – 16:50 uur: JO8-2, JO8-3 en JO8-4 op veld 3. Kleedkamer: 1.
17:00 – 17:50 uur: JO9-2, JO9-3, JO9-4 en JO9-5 op veld 3. Kleedkamer: 2.
17:00 – 18:00 uur: MO10-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 12.
17:00 – 18:00 uur: MO10-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 12.
17:00 – 18:00 uur: JO9-1, JO10-1, JO11-1, JO12-1 techniektraining. Kleedkamer: 4.
18:00 – 19:00 uur: JO10-2 op veld 1KGB. Kleedkamer: 3.
18:15 – 19:30 uur: JO15-1 op veld 1KGA. Kleedkamer: 9.
18:30 – 19:30 uur: Keeperstraining O9 tot en met O12 (m/v) op veld 5KG. Kleedkamer: 8.
19:45 – 20:45 uur: Keeperstraining O13 tot en met O19 (m/v) op veld 5KG. Kleedkamer: 8.