Trainingstijden

Elk team wordt verzocht om het veld niet eerder te betreden dan dat hun trainer dit aangeeft. Ook is het niet toegestaan ballen en/of materialen te gebruiken van de teams die aan het trainen zijn. Dit om het kwijtraken van spullen te voorkomen en ook om verstoringen van trainingen te voorkomen.

De A-kant van de HBC-velden is altijd de kant aan de Cruquiusweg, klik hier voor de plattegrond.

Tijd Team Veld Kleedkamer Trainer(s)
17:00 – 17:50 uur JO8-1, JO9-1 5KG    
         
18:00 – 18:50 uur JO10-1 4A 5 Lars Baan
18:00 – 19:00 uur JO13-2 5KGA 10 Iwan Biesot
18:00 – 19:00 uur JO13-3 5KGB 10 Chris Hogenbirk, Kel Koenen
18:00 – 19:00 uur MO13-1 2A 7 Jari Driessen
18:00 – 19:00 uur MO11-1 2B 7 Erik Bol
18:00 – 19:00 uur JO15-4 3A 1 Tim Beusenberg
18:00 – 19:00 uur JO15-2 3B 1 Matthijs van der Pol
18:00 – 19:00 uur Keeperstraining O9 t/m O12 1KG 8 Marco, Ruben, Karen, Bas, Luca, Casper
         
19:00 – 19:30 uur Loopscholing JO13-1, JO14-1, JO15-1 5KG   Rob Oskam c.s.
19:00 – 20:15 uur JO14-1 5KGA 6 Casper van keulen
19:00 – 20:15 uur JO15-1 5KGB 12 Steve Olfers
19:00 – 20:15 uur MO17-1 2A 9 Walter Salburg c.s.
19:00 – 20:15 uur JO13-1 2B 3 Erik Bol
19:00 – 20:15 uur JO17-3 3A 5 Tim Beusenberg
19:00 – 20:15 uur Keeperstraining O13 t/m O19 1KG 8 Marco, Ruben, Karen
         
20:15 – 20:45 uur Loopscholing MO17-1 5KG   Rob Oskam c.s.
20:15 – 21:45 uur JO17-1 5KGA 1 Bart Soomer, Wouter Soomer
20:15 – 21:45 uur JO17-2 5KGB 2 Adem Caliskan
20:15 – 21:30 uur JO19-2 (za) 1KGB 7 Ralph Staats
Tijd Team Veld Kleedkamer Trainer(s)
17:30 – 19:00 uur JO15-1 5KGA 12 Steve Olfers
17:45 – 18:45 uur JO15-3 5KGB 9 Sebas Passchier
17:45 – 18:45 uur JO12-3 2B 10 Patrick van der Stap
17:45 – 18:45 uur JO12-4 2A 10 Maël Puite
         
18:00 – 19:00 uur JO12-2 2A 10 Kurt van Katwijk
18:00 – 19:00 uur JO12-1 1KGB 4 Marco Trox, Luke Vahle
18:00 – 19:00 uur JO11-2 1KGB 11 Karen Galstyan
18:00 – 19:00 uur JO11-3 1KGB 11 Kel Koenen
18:30 – 20:00 uur JO14-1 3B 6 Casper van Keulen
         
19:00 – 20:00 uur JO14-2 2A 3 Eric van Bergen
19:00 – 20:00 uur JO14-3 2B 3 Mike de Bruin
19:00 – 20:00 uur MO15-1 1KGA 5 Jessy Holewijn
19:00 – 20:00 uur MO15-2 1KGB 5 Peter Giesbergen
19:00 – 20:15 uur JO16-2 5KGA 7 Lisa Huijsmans
19:00 – 20:15 uur JO16-1 5KGB 8 Erwin Bijleveld, Marcel Maas
19:00 – 20:30 uur JO19-1 (zo) 3A 1 Otto Berendregt
         
20:00 – 21:30 uur JO19-2 (zo) 3B 2 Dave Kamsteeg
20:00 – 22:00 uur Zondagselectie 1KG 11, 12 Voltallige staf
20:15 – 21:45 uur Vrouwen 1 5KGA 5 Peter Giesbergen
20:15 – 21:45 uur Zondag 3 5KGB 10  
Tijd Team Veld Kleedkamer Trainer(s)
15:00 – 15:50 uur Mini’s geboren in 2014 5KGB 5 Henk Kinkhouwers c.s.
15:00 – 15:50 uur Mini’s geboren in 2013 5KGB 5 Henk Kinkhouwers c.s.
         
16:00 – 16:50 uur JO8-1, JO8-2, JO8-3 1KG 4 Jari, Sam, Clement
         
17:00 – 17:50 uur JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4 1KG 4 Matthijs, Ab, Jari, Sam
         
18:00 – 19:00 uur JO15-4 1KGA 1 Tim Beusenberg
18:00 – 19:00 uur JO15-2 1KGB 1 Matthijs van der Pol
18:00 – 19:00 uur JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4, JO10-5 3 8 Lars, Sebas, Sam, John, Piet-Hein
18:00 – 19:00 uur MO13-1 5KGB 7 Jari Driessen
18:00 – 19:00 uur MO11-1 5KGA 7 Erik Bol
         
19:00 – 20:15 uur JO17-3 1KGA 5 Tim Beusenberg
19:00 – 20:15 uur G1 1KGB 4 Leo Holdorp
19:00 – 20:00 uur JO13-2 3A 10 Iwan Biesot
19:00 – 20:00 uur JO13-3 3B 10 Chris Hogenbirk, Kel Koenen
19:00 – 20:15 uur MO17-1 5KGB 9 Fiona van Son
19:00 – 20:30 uur JO13-1 5KGA 3 Erik Bol
         
20:00 – 21:00 uur Scheidsrechters 4 6  
20:15 – 21:45 uur JO17-1 1KGA 1 Bart Soomer, Wouter Soomer
20:15 – 21:45 uur JO17-2 1KGB 2 Adem Caliskan
20:15 – 21:30 uur JO19-1 (za) 5KGB 8 Mark Compier, Steve Tanner
20:30 – 21:45 uur Zaterdag 3 5KGA 5 Hugo Baan
Tijd Team Veld Kleedkamer Trainer(s)
17:30 – 19:00 uur JO15-1 2A 12 Steve Olfers
17:45 – 18:45 uur JO15-3 5KGA 9 Sebas Passchier
17:45 – 18:45 uur JO12-3, JO12-4 1KGB 10 Maël Puite, Jeremy Beusenkamp
18:00 – 19:00 uur JO12-2 1KGA 10 Kurt van Katwijk
18:00 – 19:00 uur JO12-1 en JO11-1 3 4 Marco Trox, Luke Vahle
18:00 – 19:00 uur JO11-2 5KGB 11 Karen Galstyan
18:00 – 19:00 uur JO11-3 5KGB 11 Richard Pilon
18:30 – 20:00 uur JO14-1 4A 6 Casper van Keulen
19:00 – 20:00 uur JO14-2 1KGA 3 Eric van Bergen
19:00 – 20:00 uur JO14-3 1KGB 3 Mike de Bruin
19:00 – 20:00 uur MO15-1 3A 5 Jessy Holewijn
19:00 – 20:00 uur MO15-2 3B 5 Peter Giesbergen
19:00 – 20:15 uur JO16-2 2A 7 Lisa Huijsmans
19:00 – 20:15 uur JO16-1 2B 8 Erwin Bijleveld, Marcel Maas
19:00 – 20:30 uur JO19-1 (zo) 5KGA 1 Otto Berendregt
19:00 – 20:30 uur JO19-2 (zo) 5KGB 2 Dave Kamsteeg
20:00 – 22:00 uur Zondagselectie 1KG 11, 12 Voltallige staf
20:00 – 21:30 uur Zaterdag 1 4 9 Joop Böckling
20:15 – 21:45 uur Vrouwen 1 3A 5 Peter Giesbergen
20:15 – 21:45 uur Zondag 3 3B 10
20:30 – 22:00 uur Zaterdag 2, Zaterdag 45+, Zondag 5 en Zondag 35+ 5KGB 3
Tijd Team Veld Kleedkamer Trainer(s)
16:00 – 16:50 uur JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO8-2 en JO8-3 1KG 4 Ab, Clement, Rik, Sam, ouders
         
17:00 – 17:50 uur JO10-2, JO10-3, JO10-4 en JO10-5 1KG 8 Sebas. Sam, ouders
17:00 – 18:00 uur Techniektraining JO9-1, JO10-1, JO11-1 en JO12-1 5KG 5 Wouter, Matthijs, Lars, Luke, Marco
         
18:00 – 19:00 uur MO11-1 1KGA 7 Erik Bol
18:00 – 19:00 uur JO11-2 1KGB 11 Karen Galstyan
         
19:00 – 20:15 uur JO13-1 1KGA 3 Erik Bol
19:15 – 20:30 uur JO17-1 1KGB 1 Bart Soomer, Wouter Soomer
19:15 – 20:30 uur JO17-2 5KGB 2 Adem Caliskan
         
20:30 – 21:45 uur Zondag 4 1KGB 4