Koninklijke onderscheiding Juul van der Veldt

HBC VoetbalOp initiatief van zijn kleinzoon (en uiteraard met de volledige medewerking van HBC Voetbal) is eind vorig jaar een aanvraag ingediend voor de toekenning van een koninklijke onderscheiding voor Juul van der Veldt.

In augustus van dit jaar kwam de bevestigende brief en zodoende kon Astrid Nienhuis, de burgemeester van Heemstede, op zaterdag 19 september met een mooie en persoonlijke speech het lintje uitreiken aan Juul. Zijn vrouw Nel mocht dit (vanwege de coronamaatregelen) bij hem opspelden. Juul was hier zeer door verrast.

Namens HBC Voetbal sprak ook Rob Roomeijer van een zeer terechte onderscheiding voor Juul vanwege zijn jarenlange inzet als vrijwilliger in velerlei functies, maar vooral voor het ongelooflijk aantal – ruim 1600 – wedstrijden die hij heeft gefloten.

Juul, van harte gefeliciteerd met de zeer verdiende onderscheiding!

Frans Holdorp

Foto uitgelicht: Haarlems Dagblad / United Photos/Toussaint Kluiters