Coördinatoren

De coördinator is belangrijkste functionaris in de jaarlagen van de jeugd (O8 t/m 019) en senioren en vormt de centrale contactpersoon/vraagbaak tussen de technische staf (voetbalzaken) en spelers/ouders.

Voor seizoen 2021/2022 zijn dat de volgende personen:

Meisjes O8 t/m O13 Michel Wilhelm
E-mailadres michelwilhelm@hotmail.com
Meisjes O15 – Dames Peter Giesbergen
E-mailadres peter.giesbergen@svhbc.nl
JO6 & JO7 (Mini’s) Henk Kinkhouwers
E-mailadres henk.kinkhouwers@svhbc.nl
JO8 Marc van Bakel
E-mailadres sylvestrebeheer@gmail.com
JO9 Niels Fijen
E-mailadres nielsfijen@hotmail.com
JO10: Ronald Vervoort
E-mailadres: ronald.vervoort@gmail.com
JO11 Robert Zandstra
E-mailadres rzandstra1980@gmail.com
JO12 Arjen Lindeman
E-mailadres a.lindeman@gensvastgoed.nl
JO13, JO14 & JO15 Kel Koenen
E-mailadres kel.koenen@svhbc.nl
JO16 & JO17 David van der Geest
E-mailadres david.vandergeest@svhbc.nl
JO19 Job Prins
E-mailadres job.prins@svhbc.nl
Senioren (excl. Zondagselectie) Leo Henriquez
E-mailadres leo.henriquez@svhbc.nl