Coördinatoren

De coördinator is belangrijkste functionaris in de jaarlagen van de jeugd (O8 t/m 019) en senioren en vormt de centrale contactpersoon/vraagbaak tussen de technische staf (voetbalzaken) en spelers/ouders.

Voor seizoen 2020/2021 zijn dat de volgende personen:

Meisjes & Dames: Peter Giesbergen
E-mailadres: peter.giesbergen@svhbc.nl
JO6 & JO7 (Mini’s): Henk Kinkhouwers
E-mailadres: henk.kinkhouwers@svhbc.nl
JO8 Niels Fijen
E-mailadres: nielsfijen@hotmail.com
JO/MO9: Ronald Vervoort
E-mailadres: ronald.vervoort@gmail.com
JO10: Robert Zandstra
E-mailadres: rzandstra1980@gmail.com
JO11: Arjen Lindeman
E-mailadres: a.lindeman@gensvastgoed.nl
JO12, JO13, JO14 & JO15: Kel Koenen
E-mailadres: kel.koenen@svhbc.nl
JO16 & JO17: David van der Geest
E-mailadres: david.vandergeest@svhbc.nl
JO19: Job Prins
E-mailadres: job.prins@svhbc.nl
Senioren (excl. Zondagselectie): Leo Henriquez
E-mailadres: leo.henriquez@svhbc.nl