Trainingstijden

Bij afgelastingen en/of te spelen doordeweekse competitiewedstrijden publiceren wij alleen voor die betreffende dag de wijzigingen. Voor de andere dagen blijft het veldenschema zoals onderstaand is vastgesteld.

17:00 – 17:50 uur: JO9-1 op veld 1KGA. Trainer: Sam Willemse
17:00 – 17:50 uur: JO8-1 op veld 1KGB. Trainer: Hidde Kuiper

18:00 – 19:00 uur: JO12-3 op veld 5KGA. Trainer: Senna Bitter
18:00 – 19:00 uur: JO12-5 op veld 5KGB. Trainer: Hidde Kuiper
18:00 – 18:30 uur: MO13-1, MO13-2 en MO15-1 loopscholing op veld 1KG. Trainers: Rob Oskam c.s.

18:30 – 19:15 uur: MO13-1 en MO13-2 op veld 1KGA. Trainers: Erik Bol, Thomas Hibbeln, Thijmen de Bruin en Job Burlage
18:30 – 19:15 uur: MO15-1 op veld 1KGB. Trainer: Damian Roelofsen

19:00 – 19:30 uur: JO13-1, JO14-1 en JO15-1 loopscholing op veld 5KG. Trainers: Rob Oskam c.s.
19:00 – 19:45 uur: MO19-1 op veld 3B. Trainer: Arno de Groot 
19:00 – 20:00 uur: JO14-2 op veld 2A. Trainer: Mike Opdam

19:30 – 20:15 uur: JO13-1 op veld 1KGA. Trainers: Erik Bol en Senna Bitter
19:30 – 20:15 uur: JO14-1 op veld 5KGA. Trainer: Kurt van Katwijk
19:30 – 20:15 uur: JO15-1 op veld 5KGB. Trainer: Jesse Assendelft

19:45 – 20:15 uur: MO19-1 loopscholing op veld 1KGB. Trainers: Rob Oskam c.s.
19:45 – 20:15 uur: MO17-1 loopscholing op veld 1KGB. Trainers: Rob Oskam c.s.

20:15 – 20:45 uur: MO17-1 op veld 3A. Trainer: Jari Driessen.
20:15 – 20:45 uur: Zondag JO17-1 en JO16-1 loopscholing op veld 1KG. Trainers: Rob Oskam c.s.
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO17-2 op veld 5KGA. Trainer: Mike Opdam
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag O23-2 op veld 5KGB. Trainer: Marc van der Meer
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 3B. Trainer: Stanley van der Veldt

20:45 – 21:30 uur: Zondag JO17-1 op veld 1KGA. Trainer: Eric van Bergen
20:45 – 21:30 uur: JO16-1 op veld 1KGB. Trainer: Eric van Bergen

16:30 – 17:30 uur: JO11-1 op veld 5KGA. Trainer: Luke Vahle
16:30 – 17:30 uur: JO12-1 op veld 5KGB. Trainer: Willem Admiraal

17:00 – 18:00 uur: JO10-1 op veld 1KGA. Trainer: Jari Driessen 

17:30 – 19:00 uur: JO15-1 op veld 5KGB. Trainer: Jesse Assendelft en Tamar Huisman

18:00 – 19:00 uur: MO17-1 op veld 3A. Trainer: Jari Driessen 
18:00 – 19:00 uur: Keeperstraining O9 t/m O13 + selectiekeepers O13 t/m O17 op veld 1KGA. Trainers: Gerard, Duncan, Marit, Bas en Ruben
18:00 – 19:00 uur: JO12-2 op veld 1KGB. Trainers: John Goossens en Arjen Lindeman
18:00 – 19:00 uur: JO11-2 en JO11-3 op veld 2A. Trainers: Robert de Fluiter en Robert Zandstra.
18:00 – 19:00 uur: JO15-3 op veld 5KGA. Trainer: Chris Hogenbirk en Kel Koenen

19:00 – 20:00 uur: Keeperstraining O14 t/m O19 op veld 1KGA. Trainers: Gerard, Rob, Marit en Ruben
19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 1KGB. Trainer: Iwan Biesot
19:00 – 20:00 uur: JO13-2 op veld 3A. Trainers: Tobin Vroom en Duncan Bloem
19:00 – 20:15 uur: JO16-2 op veld 2A. Trainer: Mike de Bruin
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO19-1 op veld 5KGA. Trainer: Feike Prins
19:00 – 20:30 uur: Zaterdag O23-1 op veld 5KGB. Trainers: Otto Berendregt en Bart Soomer

20:00 – 21:30 uur: Zondag Heren 4 op veld 3A. Trainer: Ron Zeilemaker c.s.
20:00 – 21:30 uur: Zaterdag Heren 1 op veld 3B. Trainer: Joop Böckling
20:00 – 22:00 uur: Zondag Heren selectie 1 en 2 op veld 1KG. Trainers: Jasper Ketting, Steef van Loon, c.s.

20:30 – 22:00 uur: Vrouwen 1 op veld 5KGA. Trainer: Peter Giesbergen
20:30 – 22:00 uur: Zondag Heren 3 op veld 5KGB. Trainer: Patrick Hart

 

15:00 – 15:50 uur: Mini’s geboren in 2016 op veld 5KG. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.

16:00 – 16:50 uur: Mini’s geboren in 2015 op veld 5KG. Trainers: Henk Kinkhouwers c.s.
16:00 – 16:50 uur: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 1KG. Trainers: Hidde, Erwin, Senna, Ricardo c.s.

17:00 – 17:50 uur: JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4 en JO9-5 op veld 1KG. Trainers: Sam, Niels, Senna c.s.
17:00 – 18:00 uur: JO12-3 op veld 5KGA. Trainer: Piet-Hein Schröder.
17:00 – 18:00 uur: JO12-5 op veld 5KGB. Trainer: Hidde Kuiper.

18:00 – 18:50 uur: MO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4 en JO12-4 op veld 1KG. Trainers: Hidde, Senna, Clement, Mukhtaar, Mink/Julian, Pepijn/Thias c.s. 
18:00 – 19:00 uur: MO15-1 op veld 3A. Trainer: Semira Kurtulmus
18:00 – 19:00 uur: MO13-2 op veld 5KGB. Trainer: Omar el Abouti
18:00 – 19:15 uur: MO13-1 op veld 5KGA. Trainer: Erik Bol/Pieter de Jong

19:00 – 20:15 uur: MO19-1 op veld 1KGA. Trainer: Frans Lucassen
19:00 – 20:15 uur: G1 op veld 1KGB. Trainer: Leo Holdorp
19:00 – 20:30 uur: JO16-1 op veld 3A. Trainer: Eric van Bergen
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO17-1 op veld 3B. Trainer: Eric van Bergen
19:00 – 20:30 uur: JO14-1 op veld 5KGB. Trainer: Kurt van Katwijk

19:15 – 20:30 uur: JO13-1 op veld 5KGA. Trainers: Erik Bol

20:15 – 21:15 uur: Scheidsrechters op veld 4. Trainer: Arthur Stricker
20:15 – 21:30 uur: Zaterdag JO19-1 op veld 1KGA. Trainer: Stanley van der Veldt

20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 3 op veld 5KGB. Trainer: Hugo Baan

 

16:30 – 17:30 uur: JO11-1 op veld 5KGA. Trainer: Luke Vahle
16:30 – 17:30 uur: JO12-1 op veld 5KGB. Trainer: Willem Admiraal

17:00 – 17:50 uur: JO9-2 op veld 1KGA. Trainer: John Goossens
17:00 – 18:00 uur: JO10-1 op veld 1KGB. Trainer: Jari Driessen

17:30 – 19:00 uur: Zondag JO17-1 op veld 3A. Trainer: Eric van Bergen
17:30 – 19:00 uur: JO15-1 op veld 3B. Trainers: Jesse Assendelft en Tamar Huisman

18:00 – 19:00 uur: JO12-2 op veld 1KGA. Trainers: John Goossens en Arjen Lindeman
18:00 – 19:00 uur: JO15-3 op veld 1KGB. Trainer: Chris Hogenbirk
18:00 – 19:00 uur: JO11-2 op veld 5KGAA. Trainer: Robert de Fluiter
18:00 – 19:00 uur: JO11-3 op veld 5KGAB. Trainer: Robert Zandstra
18:00 – 19:00 uur: JO13-2 op veld 5KGB. Trainer: Tobin Vroom

18:45 – 20:00 uur: JO16-2 op veld 1KGA. Trainer: Mike de Bruin

19:00 – 20:00 uur: JO15-2 op veld 1KGB. Trainer: Iwan Biesot
19:00 – 20:15 uur: JO17-2 op veld 5KGA. Trainer: Tamar Huisman
19:00 – 20:15 uur: JO16-2 op veld 5KGB. Trainer: Mike de Bruin
19:00 – 20:30 uur: Zondag JO19-1 op veld 5KGB. Trainer: Feike Prins

20:00 – 22:00 uur: Zondag Heren selectie 1 en 2 op veld 1KG. Trainers: Jasper Ketting, Steef van Loon, c.s.
20:00 – 22:00 uur: Zondag Heren 2 op veld 2A. Trainer: Steef van Loon
20:00 – 22:00 uur: Zaterdag O23-1 op veld 2B. Trainers: Otto Berendregt en Bart Soomer

20:30 – 22:00 uur: Zondag Heren 3 op veld 3A. Trainer: Patrick Hart
20:30 – 22:00 uur: Vrouwen 1 op veld 3B. Trainer: Peter Giesbergen
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 1 op veld 5KGB. Trainer: Joop Böckling
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag Heren 2, Zaterdag 45+1 en Zondag Heren 5 op veld 5KGA. Trainer: Leo Henriquez
20:30 – 22:00 uur: Zaterdag 35+1 op veld 4. Trainer: Norman Lindeman c.s.

 

16:00 – 16:50 uur: JO10-3, JO9-3, JO9-4 en JO9-5 op veld 1KG. Trainers: Clement, Roulatieouders, Roulatieouder/Imre, Mees/Finn
16:00 – 16:50 uur: JO8-2, JO8-3, JO8-4 en JO8-5 op veld 5KG. Trainers: Roulatieouder, Erwin/roulatieouder, Pepijn/Thias, Yasin
16:00 – 17:00 uur: Walking football op veld 3. Trainer: Jasper Ketting

17:00 – 17:50 uur: JO12-4 op veld 5KGA. Trainers: Mees van Nouhuys en Finn Leijdekkers
17:00 – 17:50 uur: MO10-1 en JO10-4 op veld 5KGB. Trainers: Babette/roulatieouder en Mukhtaar
17:00 – 18:00 uur: JO9-1, JO10-1, JO11-1 en JO12-1 Techniektraining op veld 1KG. Trainers: Sam, Jari, Luke en Willem, Pepijn en Thias

18:00 – 19:15 uur: MO13-1 op veld 1KGA. Trainer: Erik Bol 
18:00 – 19:15 uur: MO17-1 op veld 5KGA. Trainer: Jari Driessen 

19:00 – 20:00 uur: JO10-2 op veld 5KGB. Trainers: Bas Schoonhoven en Maarten Paulus

19:15 – 20:30 uur: JO13-1 op veld 1KGA. Trainer: Erik Bol
19:15 – 20:30 uur: JO14-1 op veld 1KGB. Trainer: Kurt van Katwijk