Regiocup

De KNVB is gestart met de invulling van de poules en het ontwikkelen van een speeldagenkalender voor de resterende maanden. Zodra de coronamaatregelen het toelaten starten we met de daadwerkelijke organisatie van de Regiocup.

Sinds vrijdag staan de poule-indelingen voor jeugd- en O23-teams online op Voetbal.nl. De O7-teams zijn ook ingedeeld in de Regiocup en gaan spelen op dezelfde manier als de andere pupillen.

Dat houdt in dat zij in tegenstelling tot het reguliere competitie-aanbod (bekend als blokplanning) bij de Regiocup elke week één wedstrijd krijgen aangeboden. De O23-teams mogen sinds begin maart weer in teamverband trainen en starten de Regiocup gelijktijdig met de jeugd.

Helaas is het niet voor elk team mogelijk om in te delen binnen redelijke reisafstand. Deze teams zullen we inplannen bij de senioren en starten naar verwachting dus later (afhankelijk van de geldende maatregelen op dat moment).

Meer informatie: website KNVB