HBC en Jasper Ketting verlengen samenwerking

De samenwerking tussen HBC en haar hoofdtrainer Jasper Ketting is verlengd. ‘Ik ben een gelukkige voorzitter’, vertelt Piet Soomer ontspannen. ‘De samenwerking met Jasper is zeer goed te noemen. Het voelt een beetje als een droomhuwelijk. En deze is nog volop in bloei.’

Dat droomhuwelijk begon aan de start van het seizoen 2018-2019. HBC kwam toen uit in de derde klasse. Tegenwoordig komt het uit in de Vierde Divisie. ‘En nog steeds denken wij dat er voldoende uit deze samenwerking te halen is’, stelt Soomer. ‘Er is een gezonde ambitie om het maximale er uit te halen. Daarbij zit er voldoende rek in de selectie en staf. Dat zorgt er voor dat dit een uitdagend platform is en blijft om elke dag het beste eruit te halen.’

‘Wij zijn allebei super tevreden met deze nieuwe overeenkomst. Het huidige contract is opengebroken en het nieuwe contract heeft een tijdsduur van anderhalf jaar met een wederzijdse optie voor nog een seizoen’, besluit Soomer.