Hallo vrienden en vriendinnen!

Hallo vrienden en vriendinnen,

De tweede wedstrijd dit seizoen van ons vlaggenschip op de zaterdagavond. Wij krijgen op ons sportpark bezoek van middenmoter Wilhelmina Vooruit Hortus Eendracht Doet Winnen (WV-HEDW) uit Amsterdam. Een niet te onderschatten tegenstander; ook al is de “ziekenboeg” aldaar behoorlijk gevuld.

HBC zal na de gewonnen uitwedstrijd in en tegen Hoogland weer zeer scherp voor de dag moeten komen. Geen onderschatting zodat de riante koppositie behouden kan blijven!

Aanvang wedstrijd is om 18:00 uur en kleedt u warm aan want het belooft kouder te worden. Opwarmen kan bij de vriendenclub, de deuren zijn vanaf ca 16:45 uur geopend voor een broodje en/of warm drankje! En natuurlijk ook in de rust en na afloop van de wedstrijd.

De keuken van HBC is uiteraard ook geopend, vanaf 17:00 uur serveert men hier het Gerecht van de Dag.

Dus graag tot zaterdagavond bij HBC.

Namens de Vriendenclub
Onze schrijver Wuotti