Topwedstrijd Alert: HBC Vrouwen 1 vs. LSVV Vrouwen 1 – Strijd om de koppositie!

Strijd om de koppositie!

Komende zondag 19 november is het zover: HBC Vrouwen 1 neemt het op tegen de uitdagers LSVV Vrouwen 1 uit Zuid-Scharwoude in een epische confrontatie waarbij de koppositie van de derde klasse A op het spel staat. Deze cruciale match bepaalt wie de alleenheerser wordt aan de top van de ranglijst.

De strijd barst los op het hoofdveld van ons eigen HBC Sportpark. De aftrap is om 13:30 uur. Jouw aanmoedigingen kunnen het verschil maken in deze belangrijke wedstrijd, dus zorg dat je erbij bent om onze vrouwen naar de overwinning te juichen.

Laten we samen de tegenstander overrompelen met onze onbreekbare teamgeest!

Zet het in je agenda:

Datum: Zondag 19 november 2023
Tijd: 13:30 uur
Locatie: Hoofdveld 1KG
Sportpark HBC

Jouw support is onze kracht! Kom en laat je horen! 😃